Michal Filla letošním šampiónem ČR

Michal Filla je mistrem republiky dvěstěpadesátek. Tým Šrámek racing promotion oslavil o víkendu v Brně svůj první titul.

Michal Filla letošním šampiónem ČR
Do posledního závodu pětidílného mistrovství České republiky silničních motocyklů nastupoval Michal Filla s jedinou povinností: dojet. Díky tomu, že jezdec ŠRP před závodem na Masarykově okruhu vedl v celkové klasifikaci o celých čtyřiadvacet bodů, nečekal ho na trati příliš velký stres. K tomu, aby na titul mistra republiky skutečně dosáhl, stačilo, aby závod pouze dokončil.
Celý brněnský víkend probíhal v týmu bez technických potížích a Michal si dobrým kvalifikačním časem 2:11,8 s přehledem zajistil první startovní pozici. Svým výkonem nenechal nikoho na pochybách o svých kvalitách i nároku na zlaté umístění. Závod projel suverénně stylem start – cíl a dojel o více než 45 vteřin dříve než druhý jezdec. Šrámek racing promotion tak mohl slavit zisk titulu. V celkové klasifikace mistrovství ČR skončil na druhém místě český závodník Jiří Mayer, bronzový zůstal Michal Ježek.
Michala Fillu nyní čekají dva poslední závody letošní sezóny v rámci mistrovství Evropy, a to v Portugalsku a Španělsku. Tým si od nich slibuje minimálně udržení současného sedmého místa.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist