MEZ MČR v Brně - neděle

r.m.cz.

Nedělě - Závody 2 Závod 250ccm GP 1 Filla 2 Mayer J. 3 Vecko 4 Matuš 5 Leonhardt Michal Filla i přes bolestivé zranění,které si přivezl ještě ze závodu MS dokázal v Brně dvakrát vyhrát a zaslouženě tak získal titul. Závod 125 ccm GP 1 Gnani 2 Mayer T. 3 Ertl 4 Giorgini 5 Krajčí 6 Prášek 7 Májek Nejlepší z našich jezdců na startovním roštu Lukáš Šembera havaroval hned v prvním kole na úseku 8 společně s Michalem Veckem a odnesl to zlomeninou zápěstí.První kolo nedokončil ani Kája Pešek,mladší bratr Lukáše Peška,když se mu zadřel motor a musel ze závodu odstoupit. Závod SUPERBIKE 1 Camlek 2 Véght 3 Svoboda 4 Dražďák 5 Čihák 6 Čermák 7 Mrkývka V závodě třídy Superbike se bylo rozhodně na co dívat.Souboj celé naší špičky a dvojice Camlek,Véght byl ozdobou celého jedenácti kolového závodu.Mára Svoboda zajel skvěle a nestačil na něj ani jeden z dvojice Jiří Dražďák, Miloš Čihák.Po ranním pádu va warm upu si pro šesté místo dojel Petr Čermák a ani Jirka Mrkývka nezajel špatně,když po vydařeném startu dlouho držel třetí pozici a nakonec dojel na místě sedmém. Závod SUPERSPORT 1 Bittman 2 Penzkofer 3 Mayrhofer 4 Brož 5 Rous 6 Spengler 7 Fejta V závodě Supersportů se hodně padalo,dokonce přišlo na řadu jeho přerušení červenou vlajkou,ale i tak si pro první místo dojel Václav Bittman.Na pátém místě dojel Radek Rous,který se po delším čase vrátil na závodní dráhu. Závod SUPERSTOCK 600 1 Talmacsi 2 Ježek 3 Kerbl 4 Juhász 5 Gallina 6 Schrammel 7 Holubec 8 Drobný I tento závod přinesl dramatickou podívanou.Hlavně souboj našeho Ondry Ježka s dvojicí Talmacsi,Kerbl.Nakonec vyhrál Maďar Talmacsi jen těsně před Ondrou Ježkem. Celkem přinesla neděle 16 pádů,dvakrát musela na dráhu sanitka a dvakrát se závod přerušoval červenou vlajkou.