Romanko (1205) napsal 17.08.2022 v 10:13+2

Tak už se ví, proč byl Datzer tak zatraceně rychlý. Už v Chimay se mu "cukal" jeden zub moudrosti a po víkendu musel ven. Jenže zub kladl odpor a byla z toho regulérní operace. Bolesti ale přetrvávaly a ukázalo se, že je to zánět a tak strávil Hořice pod práškama a ledem. Prostě to chtěl mít rychle za sebou a tak přidal.

Komik64 (3036) napsal 16.08.2022 v 08:01+4

Za mne, ale nikomu to nenutím, sajdy jsou skvělá zábava...

VIZI (1417) napsal 15.08.2022 v 22:31+2

KARING: ty musíš být nějaký chorobný čoveče, doporučuji nějaký prášek

Carlo888 (164) napsal 15.08.2022 v 20:46+4

Hořice,nádherná trať,ale pak v pátek 45minut u věže ,,školení"jezdců jaká vlajka co znamená a že se nesmí předjíždět safety car,pak změny a čekání...v sobotu sajdy oblečený,čekají od 18,15h,zda pojedou..no v 18,40 vědí,že ne...o neděli a čekání už není co říct...

zibby41 (38) napsal 15.08.2022 v 18:15

Někdo nějaké info jak je na to jezdec po sobotním velkém pádu v IRRC SBK? Nikde žádné info o stavu jezdce v podstatě ani o nehodě takže to nevypadá moc dobře... Mělo jít o #211 Koen Brusten.

VIZI (1417) napsal 15.08.2022 v 17:25-1+1

Jinak co se týče mokra, byla na startu dlouhá debata. Joska říkal, že je lepší aby se tam nikdo v 29 ročníku nezrakvil a radši si užít následující jubilejní 30 ročník ve zdraví a s čistým štítem. Byl jsem tam a všechno to poslouchal. Asi správně rozhodnutí. Ještě se chvilku uvažovalo, že by nejdříve jeli sajdy a pak zbytek ale nejspíš to neprošlo. Byl tam někdo z ředitelství,,cizinec,, z IRRC ten to pravděpodobně shodil ze stolu. Byli tam dvě místa na trati kde bylo 5 čísel vody.

Jak říkala jedna z pořadatelek. Letos je to nějaké podělané samé pády, něco se určitě ještě stane...a pak začal ten slejvák

VIZI (1417) napsal 15.08.2022 v 17:23-1+1

Kdo přijel a viděl tak ten ví, kdo nepřijel jeho škoda

Romanko (1205) napsal 15.08.2022 v 16:30-7+3

Možná by bylo fajn nedávat sajdky vůbec. Podle mne je to hodně zbytečná kategorie. Nemají ani závod, jen kravinu zvanou jízda pravidelnosti. Nemám nic ani proti klasikům, ale raději se podívám na pořádné závody, což je zde IRRC.

12 reakcí

berry111
berry111 15.08.2022 v 18:30

Romanko co na to říct... Spíš by bylo fajn, kdyby sis dal během sajdek párek a pivo když je to podle tebe zbytečná kategorie. Podle mne (a ohlasu diváků) je to naopak TOP kategorie!

Jandis-R6 (80) napsal 15.08.2022 v 12:43

Možná by bylo fajn nedávat sajdky vždy nakonec, podle mne je to hodně očekávaná kategorie a často na ni nedojde. Mají jen jeden závod, tak by mohli jet dříve. Nemám nic proti klasik skupinám, ale radeji buch čučet odpoledne na sajdky. Navíc když to Kamil položil, bylo jasné, že sajdky se nestihnou ani za hezkého počasí.

p.a.t.r.i.k.7 (240) napsal 15.08.2022 v 12:25

Kamil tam přiletěl jak smyslu zbavenej

slamabiker (15) napsal 15.08.2022 v 12:14-1+4

Radost z výkonu Marka a smutek z pádu Kamila. Jinak hezký závody a počasí porucit nejde...

Romanko (1205) napsal 15.08.2022 v 11:33+2

Předpokládám, že Mára už ten titul dá. 42 bodů náskok by měl udržet, resp. nějak posbírat 9 bodů určitě zvládne. Ale fakt je, že jak říkává JK: Motocykl je nářadí vrtkavé a má jen dvě kola... Ale přeju mu titul a budu držet palce.

gresini (4454) napsal 15.08.2022 v 11:06

Místo každoročního srpnového MS moto GP v Brně máme českou TT. A je to velmi pěkný závod,jen škoda toho počasí! Kdysi se v dešti normálně jezdilo,proč to dnes nejde?