Hořické zatáčky budou!

Hořický závod 300 zatáček Gustava Havla se o víkendu bude konat, pořadatelé přesto shánějí dobrovolníky, kteří jim pomohou především plnit pytle slámou.

Hořické zatáčky budou!
V úterý 15. května se přihodila malá tragedie velkých rozměrů, z dosud nezjištěných příčin shořela pořadatelům závodu 300 zatáček Gustava Havla budova, ve které měli uskladněný veškerý potřebný materiál na technické zabezpečení tratě pro víkendové závody. Z budovy zůstaly pouze obvodové zdi, všechen uskladněný materiál shořel (pytle, balíky, oplotenky, vlajky, nářadí, atd.). Prakticky okamžitě se rozjela vlna solidárnosti, balíkovat pytle pomáhají pořadatelům nejen fanoušci, ale i mnozí z jezdců, kteří se v sobotu a v neděli zúčastní samotného závodu.
Pořadatelé závodu dělají maximum k tomu, aby se závody i letos konaly, již dnes je jasné, že se jim tento cíl splní a závody se budou konat dle stanoveného harmonogramu. Přesto vyzívají fanoušky silničních závodů motocyklů, aby přišli pomoci a přiloženou rukou k dílu pomohli zajistit přípravu hořických zatáček. Všichni jste vítání, pro každého se práce najde. Stačí když se ohlásíte v depu, kde obdržíte i další informace.
Pokud by někdo chtěl pomoci například finančně, může tak učinit na konto hořických pořadatelů tohoto závodu:
AMK Hořice v AČR
Maixnerova 1613
508 01 Hořicečíslo konta:
č.ú. 107304936 / 0300

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist