Poslední závod sezóny bude ve Vysokém Mýtě

Dovolujeme si pozvat všechny přátele skútrů na poslední závod skútrové sezóny. Poslední závod bude naprostá bomba, v ST racing teamu v neděli pojede Michal Drobný (KL - intermoto), Jirka Mrkývka (Bývalý jezdec WSBK), Michal Prášek (GP 125 ccm, Moto GP na divokou kartu v Brně) a Michal Filla (supersport Evropa).

Poslední závod sezóny bude ve Vysokém Mýtě
Jak tedy vidíte bude tam opravdu "převipováno". Takovou koncentrací světových závodníků, by spoustu lidí rádo vidělo na českých okruzích silničních motocyklů a kluci si to při tom pojedou rozdat na skútrech. Existuje lepší pozvánka na poslední závod? Ve své třídě má bezkonkurenčně našlápnuto Honza Němec s červenou Kentoyou Sharky a startovním číslem 18 a do Mýta se chystá nebývale silná konkurence. Účast přislíbily nejlepší týmy z prestižního německého mistráku IDSM a mezi nimi dokonce i tovární Stage6 Scooter Attack Team. Z řady zahraničních účastníků můžeme jmenovat například úspěšný polský Mieloch Racing Team nebo slovenský B2L Team.
V depu bude připravena na sobotní večer párty pro všechny účastníky šampionátu včetně profesionálního DJ z klubu Roxy. Takže je postaráno i o večerní zábavu, diváci se určitě budou moci této párty zúčastnit, a zakoupit si nějaký ten drink či pivo v improvizovaném baru. Všichni zúčastnění mohou samozřejmě rozbalit stany přímo v areálu závodního okruhu.
Pokud jste si tedy vybírali závod na který pojedete, nebo jen nemáte co s načatým večerem, přijeďte se podívat do Mýta. Jestli jste třeba váhali se svým startem v seriálu, neváhejte a přijeďte si zazávodit již tento víkend, skvěle si vyzkoušíte závodní atmosféru a okusíte příval adrenalinu ve vaší krvi. Všude bude navíc panovat uvolněná atmosféra, že celý rok 2008 proběhl bez problémů, nový promotér se osvědčil a závody skútrů jsou na vzestupu. Nastupte tedy na příjemnou vlnu vzestupu, přelepte světla na skútru a přijeďte si to užít. Tak na viděnou 12. – 13.9. v Mýtě!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist