Šumavský Amater Cup v Pacově

V sobotu, 14. července 2018 pořádá Motosport Chýnov na známé motokrosové trati v Pacově pátý podnik motokrosového seriálu Šumavský Amater Cup (ŠAC) 2018. Tradiční součástí tohoto závodu jednotlivců bude i oblíbená soutěž amatérských družstev, do níž je letos přihlášen rekordní počet týmů.

Šumavský Amater Cup v Pacově

Závodit se bude ve třídách 85ccm, AMA125, AMA250, AMA450, Veterán 40+, Veterán 50+, ČZ, MX2 a OPEN. Aktuální výsledky jednotlivých tříd budou moci sledovat přihlížející diváci, stejně jako při MMČR, online na místě ve webové aplikaci ve svých mobilních telefonech. Stejně tak bude jezdcům kompletně k dispozici sociální i technické zařízení areálu, odpovídající závodům světové úrovně. Pro některé jezdce třídy ČZ bude tento závod generálkou před zářiovým ME národů ve třídě Classic, které bude hostit právě pacovský Propad a proto se v této třídě dá očekávat zajímavá jezdecká účast.

Přejímky budou v Pacově probíhat již v páteční podvečer od 18 do 20:30 hod. a pak v sobotu ráno od 06:30 do 9:00 hod. Tréninky začínají v sobotu v 8:00 hod., závody pak v 12:30 hod. Meteorologická předpověď slibuje optimální motokrosové počasí, občerstvení bude zajištěno dostatečně, a to již v pátek večer. Vstupné na závod je 50CZK, děti do 15-ti let zdarma.

Více informací k tomuto podniku, včetně pravidel amatérských družstev, propozic ŠAC a časového harmonogramu najdete na webu pořadatele www.motosportchynov.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist