Hobby motoskijöring na Šedivci vyhrál Kylar s Majvaldem

V sobotu 9.února uspořádali na Šedivci závody Hobby motoskijöringu, jehož se zúčastnilo celkem osmadvacet soutěžících motocyklistů a lyžařů. V jezdeckém poli byli převážně jezdci z Orlického poháru, ale také startovalo několik dvojic z MČR.

Hobby motoskijöring na Šedivci vyhrál Kylar s Majvaldem

Suverénně si počínali jezdci složeného týmu Orion Racing, ÚAMK-AMK Letohrad František Kylar s Tadeášem Majvaldem. Bez problémů vyhráli všechny své čtyři kvalifikační jízdy, ale také jízdu finálovou. Tam z dvanácti dvojic nejlépe zvládli obtížný start proti mírnému kopci a osmikolové finále vyhráli s velkým náskokem.

Z dalších favoritů se příliš nedařilo po kolizi po startu Strašíkovi s Chovancem ani Kavkovi se Sabotou. Zajímavostí byl start úspěšných jezdců z posledního MČR v Rudníku Luxe s Fiedlerem. Na Šedivci si vyměnili role a Jindra Lux nastoupil jako lyžař. Dostali se dokonce do finále "B", ale na postup do hlavního finále neměli.

Vzhledem k tomu, že během závodu nepanovalo zrovna zimní počasí se vše odjelo bez problémů a pro diváky to určitě byla zajímavá podívaná.

1. František Kylar - Tadeáš Majvald, Orion Racing, ÚAMK-AMK Letohrad, Husqvarna
2. Jurij Popovyč - Filip Moravec, Hnátnice, KTM
3. Josef Podzimek - Patrik Kosek, Bača Team, Beta
4. Pavel Špinler - Jiří Vacek, Bača Team, Honda
5. Martin Jerie - Roman Ruml, Jilemnice, Kawasaki
6. Jan Rubeš - Radovan Šisler, Bača Team, Husqvarna
Autor článku obdržel prémii 0 Kč od 0 uživatelů.

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist