Spokojenost u Delty Racing

Český motokrosový Delta Racing Team s jezdcem Kevinem Strijbosem má za sebou dva zámořské závody: ten první v americkém Glen Helenu a ten druhý v brazilské Indaiatubě a absolvoval je vcelku úspěšně. Ještě z cesty se našemu webu ozval manažér týmu Ervín Krajčovič.

Spokojenost u Delty Racing
"Po zranění v holandském mistráku dosáhl Kevin Strijbos v dalším závodě mistrovství světa v USA málem na podiové umístění, které mu uteklo jen o bod a pár kol před cílem. Následně nás čekal transfer do Brazíle. Zde jsme chtěli udržet celkové umístění v Top10, kam se Kevin po závodě v Glen Helenu vrátil.
Věděli jsme, že to v Brazílii nebude lehké, měli jsme i drobné problémy s benzínem, který se zde velice těžko shání. Trať byla těžká a špatně se na ní předjíždělo, takže nejdůležitější část závodu byl samozřejmě start. Ten se ovšem Kevinovi ani v jedné z jízd moc nepovedl, jednou to bylo po startu 16. a jednou 12.místo. Ale v obou rozjížďkách se dokázal posunout o něco výše v pořadí, což mu nakonec dalo v první jízdě 11. a ve druhé 7.místo. Tyto dva výsledky nás udrželi v TOP10 na devátém místě, takže jsme spokojeni a rádi, že se nám poněkud nákladný zámořský výlet podařil. Těšíme se, až se budeme moci vrátit zpět do Evropy, kde nás čeká Grand Prix Francie", napsal nám manažér týmu Ervin Krajčovič.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist