Stanovisko Orion – Moto Racing Group: Nic se nemění, Michek je součástí týmu

V posledních dnech a týdnech jsme zaznamenali množící se dotazy na téma Martin Michek a jeho působení v Buggyra Academy, které padlo nejen v jednom z rozhovorů na facebookových stránkách českého týmu. Původně jsme neměli v plánu celou záležitost nijak komentovat, ale vzhledem k tomu, že se tato zpráva rozšířila jak mezi novináři, tak u našich fanoušků, přátel a hlavně našich partnerů, rozhodli jsme se vydat jako tým Orion – Moto Racing Group oficiální a stručné stanovisko k této věci.

Informace, které jsme ve veřejném prostoru slyšel nijak nemají s realitou nic společného. Tým i závodník, nemáme s žádným jiným českým týmem podepsanou smlouvu či jinou formu dohody o spolupráci, podpoře atp. Martin Michek je s týmem Orion – Moto Racing Group domluvený na tři ročníky Dakar rallye, tudíž nás čeká minimálně ještě jeden společný Dakar v Saudské Arábii.

Tento týden nás v Dubaji čeká 1. závod Světového poháru Baja a my bychom rádi tuto věc považovali za uzavřenou, abychom mohli i nadále své veškeré úsilí věnovat závodění a přípravě na další velké rallye.
fim_bajas_world_cup_-_2021_provisional_calendar__28_december.pdf

Informace o redaktorovi

Petr Czyž - (Odebírat články autora)

Autor článku obdržel prémii 3 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist