BMW F 650 (1997)

Vlastník Semiš
Vloženo 8.5.2015
Aktualizováno 29.7.2018

Příprava na jaro pokračuje...

Vloženo: 20.02.2017, Uskutečněno: 17.02.2017, Zhlédnuto: 37x

Zatím jediná kapalina v moto, která odolávala mému řádění,byla ta v předních tlumičích.A to jsem nehodlal už dále trpět . Objednaný olej do tlumičů a nové gufera už dorazily, takže opět mé oblíbené " hup do montérek" a hrrr na to Trošku jsem se s tím natrápil,sem tam po kompletaci tlumiče něco zbylo,takže znova rozdělat,ale alespoň jsem si to pro příště nacvičil .A jak už jsem je měl venku,tak dostaly slušivé manžety původem na jawu 350

• Kryt pod motor

Hodně se mi líbí hliníkové kryty pod motor,které jsou navíc praktické :-D a hlavně účelné,sehnat nějaký který by pasoval bylo nemožné (stejně jako vetšina doplňků na tohle moto :-( ),takže jsem si takový taky vyrobil.S

Vloženo: 05.03.2017
    Uskutečněno: 03.03.2017
  • Padací rámy

Jaro se sice pomalu,ale jistě blíží,a tak je potřeba trochu poladit tu mou dvoukolovou krásku ;-) . A jelikož jsem už dlouho nosil v hlavě myšlenku na pěkné padací rámy, tak šup do montérek a šlo se na věc.Samozřejmě nec

Vloženo: 07.02.2017
    Uskutečněno: 01.02.2017
  • Nové plexi

Konečně mi přislo objednané nové plexi,tak imbus do ruky a hurá na výměnu :-P ,stačilo pár minut a báwo je zase o něco krásnější (to staré plexi už bylo hodně zažloutlé :-( )

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016