Suzuki SFV 650 Gladius (2012)

Vlastník BeautyBlue
Vloženo 8.5.2015
Aktualizováno 8.5.2015

Pre mna krasna motorka so slusnym tahom a prijatelnou spotrebou.

Motorka koupena od STYX

Kawasaki ER 6N: Drahsia ako Gladius

První dojmy - Pre mna vykonostny aj vzhladovy ideal.Slusne taha uz od nizsich otacok, zrychlenie je tiez velmi slusne, spotreba 4litre,maximalka 200km/h,hmotnost akurat,ovladatelnost jednoducha,vyhoda ABS,celkovo som zatial velmi spokojny.

Motorku bych doporučil pro - Pre vsetkych,ktori nepotrebuju vykonovy extrem a pacia sa im nahace.

Uz pri prvom pohlade sa mi velmi pacil ako samotny dizajn, tak aj modro-biela farebna kombinacia. Po skutri 350ke ma samozrejme ocaril zvuk najma pri brzdeni motorom.Zatah je pre mna velmi slusny a zrychlenie je dynamicke pri akejkolvek rychlosti, pri akomkolvek zaradenom rychlostnom stupni. Radenie je bezproblemove,brzdy by mohli byt trochu ostrejsie,ovladatelnost jednoducha. Spotreba je na hranici 4 litrov, samozrejme ta nadrz by mohla byt o nieco vacsia. Zatial ale po 3tyzdnoch jednoznacna spokojnost.

Jožo73
Jožo73 napsal 25.05.15 v 19:14

Je to dobry stroj, dobra volba. Spotreba 4litre je do 6000otačiek, potom to rapidne stupa. Zastavi sa to na6,5l na sto.

BeautyBlue
BeautyBlue napsal 14.05.15 v 04:05

Dik

strakon
strakon napsal 09.05.15 v 10:43

Mně se Gladius taky líbí, teda až na ten výfuk a držák SPZ je krásnej, ať slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 08.05.15 v 19:35

Dobrý stroj, přeju pohodové kilometry.