SYM GTS 125 EVO (2011)

Vlastník Falco1983
Vloženo 5.5.2015
Aktualizováno 5.3.2018

hmm..výstižně jsem chtěla popsat svoji motorku (jak po mě tady žádají) jako: Můj první "bajk", ale evidentně je to příliš výstižné, takže jsem musela přidat několik slov navíc, abych splnila limit

První dojmy - ..Tak každej na něčem začínal... pro začátek jsem si vybrala koníka dostatečně rychlého, abych měla radost ze svezení a zároveň dostatečně pomalého, abych se ho nezalekla a nedostala strach.. SYMča sedla do ruky úplně perfektně.!

Po poradě se starším Falkem, jsme dospěli k názoru, že pro úplný bajkerský začátek poslouží starší, lehce poškrabkaný skútřík, abych nemusela řešit váhu, ovladatelnost a řazení a nejprve si odzkoušela, jak to na dvou kolech vlastně jezdí.. SYMču vybral táta a naprosto se trefil! Jako úplnýmu začátečníkovi mi přijde dost dobře ovladatelná, hned jsem si na ni zvykla a po 5 tréninkových dnech jsem z ní vytáhla skoro 120km/h..jasně že na rychlostce a z kopce, je to přeci jenom pořád 125
Nicméně, dá se řídit na B, pod sedlo se vejdou 2 integrály, navíc mám k dispozici i zadní kufr Givi, takže prostoru ažaž. Líbí se mi, že tenhle skútrák má i denní svícení! Spotřeba luxusních 3,5l / 100 Dojíždím do práce cca 23km a max.spokojenost, za hubičku.

Tak jsem ji v sobotu vyprovodila k novému majiteli, kterému bude, doufám, dělat stejnou radost, jako mě. Byla s ní sranda, se SYMčou

elvis78
elvis78 napsal 06.05.15 v 13:00

vypadá good

wsbk
wsbk napsal 05.05.15 v 21:49 10b.

Falco1960
Falco1960 napsal 05.05.15 v 20:23 10b.

jo a jasně 10 bodů - za rozhodnutí, za chuť, za samostatnost a do budoucna...
( a na překlepy nekoukej, ty cupliky na klavesnici jsou tak strašně mrňavý )

Falco1960
Falco1960 napsal 05.05.15 v 19:57

tož dcérko kókej řádně tahat za heft a hlavně šťastné návraty
a těšíme sa nebe až dojedeš