BMW K 1200 GT (2007)

Vlastník kulina71
Vloženo 5.5.2015
Aktualizováno 9.9.2016

Cestovní mašina, s dostatkem výkonu a pohodlí. Dostatek úložného prostoru a výbavy na delší cesty.

Motorka koupena od mike_233 (Tábor) - Prodejce se jeví jako fér chlap, udělal na mě dobrý dojem, tak snad bude vše OK.

Yamaha FJR 1300: Nenašel jsem tu pravou.
Kawasaki GTR 1400: Manželce se na ní za mnou špatně sedělo.
Honda ST 1300 Pan European: Za jeté chtějí neakceptovatelné ceny, nechápu proč ve srovnání s MBW K 1200 GT
BMW R 1200 GS: Neakceptovatené ceny.

První dojmy - Chtěl jsem něco na cestování, pokud možno pohodlný, kolmý posez (neležet na řídítkách), dostatek výkonu pro jízdu ve dvou a naložený na vetší vyjížďku. Mašina jede, má skvělou výbavu, sedí se dobře, úložného prostoru dostatek. Velmi příjemná je ta výbava, klasicky ESA podvozek, ABS, rozdělení brzdné síly do obou kol, palubní počítač jako v autě včetně tempomatu, xenon, což je super na noc. Kufry mají sjednocený klíč, to také je velmi příjemné. Vyhřívané hefty i obě sedadla, imobilizer a alarm s dálkou. Elekterické plégo, tady to ještě otestuji a pak uvidím, zda nekoupím to mírně prodloužené (na fotce je úplně sjeté dolu). Nejlepší je ten tempomat, mnozí namítnou, že to na motrorku nepatří, já to tak dříve také viděl. No, když jedete v kuse 17 hodin, přes tisíc km, tak ho nakonec na delších rovinkách oceníte. Navíc to pohlídá rychlost v měřených úsecích. Já ho takhle používám i v autě, nemusíte sledovat rychlost, když je nastavená.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je podle mě pro dálkové cestovatele, kteří hledají pohodlí a výkon s dostatkem úložného prostoru.

Doplňky na motorce - Wunderlich - čiré přední směrovky.

Chtěl jsem už pohodlnější posez, ale nechtěl jsem líný stroj, jezdíme ve dvou a chceme cestovat na delší trasy. Předešlý stroj BMW K 1200 S byl přeci jen pořád sportovněji laděný na posez. Tahle motorka má celkem slušnou výbavu a uvidíme co ukáže čas, zatím jsem najel jen pár km, ale po delší cestě sem napíši dojmy.

HupyFrud
HupyFrud napsal 08.09.16 v 23:48

Modrá je dobrá ...

bmwk1200gt
bmwk1200gt napsal 02.09.15 v 19:54 10b.

určitě dobrá volba, tento stroj mám od novoti r.v.2006...a dálky nejsou až tak daleko...a evropu přejedeš ajncvajn...zdravím a ať slouží dobře tento skvělý stroj

Adamíra
Adamíra napsal 09.07.15 v 20:17 10b.

Nádherná mašinka

Brooky
Brooky napsal 05.05.15 v 19:35

prostě mazlík

Falco1960
Falco1960 napsal 05.05.15 v 18:33

dobrá volba němka je holt němka hodně km v poho a šťastné návraty