bmw_stratos_kveten

Kawasaki Z800 (2015)

Vlastník RASpawn
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 5.5.2015

Svým vzhledem vyčnívá nad ostatními naháči, dle mého názoru. Proto jsem si jí také vybral.

První dojmy - Moto jsem kupoval nové, takže jsem ve fázi zajíždění, ale na to, že jsem úplný začátečník, je motorka hodná a příjemně se vede.

Doplňky na motorce - plánované doplňky: přední štít, koncovka výfuku, možná jiný (kratší) zadní blatník

Původně jsem plánoval veterána, něco jako BMW R65 a přestavět si jí na Cafe racer, nebo Scrambler. Jel jsem se podívat na otevření motorkářské sezony a tam mě oslovila. Od té doby jsem z ní uplně "auf".

Zatím mám následující zkušenosti: krásně se vede do otáček, používám jí pro každodenní ježdění a ideální stroj. Ve městě pecka. Co jsem poznal, není to na velké rychlosti, můj limit pro komfort je tak 150km/hod. Motor má plynulý náběh, jízda je fakt pohodlná, nic mě z ní nebolí ani po prvním dni (trasa cca 300km). Spotřebou jsem se postupně dostal na 5,6 (kombinovaný provoz). Poruchy zatím neeviduji, nic zde nechrastí ani nevybruje, zpracování je kvalitní. Zvuk je zatím dostačující, ale časem asi půjdu do jiné koncovky. Určitě pořídím přední plexi, design je pěkný a celkový vzhled motorky nepokazí.

Dle mého názoru se motorka cítí nejlépe po okreskách přes vesničky, takový výlet na Šumavu je bomba.

Cestování s touto motorkou si dokáži bez problémů představit.

MarekDUC
MarekDUC napsal 22.08.15 v 08:06 10b.

Videl jsem ji v Holesovicich na vystave , je fakt ze nazivo me taky dostala.

Aťák
Aťák napsal 15.06.15 v 16:15

PYTEL1
PYTEL1 napsal 08.05.15 v 11:13 10b.