Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 15.05.2015, Uskutečněno: 13.05.2015, Zhlédnuto: 16x

Jj ... středa ... naplánovaná dlouho dopředu ... počasí nejisté, ale štěstí stálo při nás a my si ten den užili až do západu slunce .

Okruh v Brně nás přivítal už potřetí , motorky lítaly okolo rychlostí blesku .
Povinně jsme omrkli okruh ... no, spíše cukli hlavou a zamrkali do dálky , kde podle zvuku projetých motorek jich frčelo asi hodně
... nasáli jsme atmosféru a vydali se dál k našemu zájmu .

V paddocku jsme měli možnost vyzkoušet si aktuální modely Ducati ( Scrambler, Hyperstradu, novou Multistradu 1200 ...atd... ).
Nová Multistrada 1200 - pro nás " klenot Ducati ", který jsme přijeli vyzkoušet .
Čekání se nám propojilo s úsměvným setkáním nám známých chlapíků
z časopisu Motocykl, což mě těší a jsem za to moc ráda .
Jízda, která následovala ... ??? Jj ... Multistrada nás ohromila nejen jízdními vlastnostmi, ... že je rychlá, pružná ... závodní rodokmen mluví za vše, navíc je krásná, pohodlná , ... je to sen, který za snění stojí a italové jsou v tomto směru machři . Ta jízda stála za to od A až po Z .

Vyzkoušeli jsme i Hyperstradu 800, která působí drobně a přitom jede jak ďas ,
ale mě, jako baťůžkovi by chyběla nádrž při brždění .
Je to něco jiného, ale i ona má své kouzlo stejně jako všechny Ducati .

Prošli jsme vše co nás zajímalo a zůstali i u kluků z motoškoly Bezpečně Na Motorce Akademie. Hleděla jsem jak puk a srdce mi mlátilo v hrudi jen utéci chtělo .
Uf , tolik zvláštního strachu a přitom to byla luxusní srandojízda .
Troška kritiky se ustála , spousta rad k nezaplacení a kolečko na protipadacích rámech
se roztočilo hned v dalším kole .
Mě osobně musel okruhový jezdec, ( to jsme se měli ) ... Lukáš Pešek popohánět do větší rychlosti a já v tu chvíli dohnala to své srdce, které mi utíkalo POVEDLO SE !!!
a i já škrtala . Náklony budou pohoda, když víš jak na ně .

Ducati Festival v Brně 2015 se vážně povedl . Pro mě ... a za "Nás" byl dokonalý .

adlus (20) napsal 30.05.2015 v 11:53

hugitka (0) napsal 26.05.2015 v 07:59

Přesně jak píšeš v komentářích... Po tom co člověk vyleze z autoškoly a sedne na svůj stroj najednou zjistí, že kromě toho zápisu v řidičáku vlastně nic moc nepochytil. Každý bez vyjímky by měl po autoškole absolvovat motoškolu (nebo by se měli v autoškole pořádně na výuku zaměřit). A není na škodu jich projít víc stejně jako na nějaké ploše si zakroužit, zaosmičkovat atd. Žádný učený z nebe nespadl a i když si někdo myslí, že je king a má to všechno zmáknutý není to tak

Zub47 (2) napsal 18.05.2015 v 19:17

Sakra ty to ale klopiš

SonyLee (5) napsal 18.05.2015 v 05:57

Super

shumi-p (0) napsal 17.05.2015 v 01:39

Nádhera Dájo

TEREYU (0) napsal 16.05.2015 v 22:44

Hezky ty brdo nadhera ... zase jse zaspal...klobouk nebo spise helmu dolu...krasne straveny den...zkusenosti k nezaplaceni a hlavne ty tve pribehy jsou fascinujici,ctu to jednim vrzem a uplne se citim jako bych tam byl...pozdravy z fm...

Tuareg-Tengai (1) napsal 16.05.2015 v 13:32

super akce to chce občas si tyhle věci projít a oživit si to

Wildaja (44) napsal 16.05.2015 v 10:38

Děkuji . Ale o věku to není, poznání a vyzkoušení se takto nebere. Odvaha jde s chutí ruku v ruce . Motoškolou by měl projít kdokoli, to si myslím i já ... každý tam dostane radu přímo na tělo, což je důležité . A oprášit si pár věcí někde na parkovišti, jen tak pro osobní pocit taky není na škodu .

tatíkPé (9) napsal 16.05.2015 v 09:14

Perfektní , kdybych byl o nějaké to léto mladší, šel bych do toho taky. Všichni motorkáři by měli projít takovouto školou, myslím si já.

snorhule (0) napsal 16.05.2015 v 07:22

bezvadně vydařená akce koukám že jste si to parádně užili supr,supr

Fuhrer_cz (0) napsal 15.05.2015 v 23:42

-Jandys- (16) napsal 15.05.2015 v 21:57

myslím že vše bylo již řečeno,prostě fajn akce Školu jsem si taky zkusil a ikdyž jsem dost vyježděný (na silnici) tak jsem škrtal až ve třetím kolečku

Wildaja (44) napsal 15.05.2015 v 21:27

Děkuji . Ani nevíš, ale vlastně víš , jak si Tvého názoru cením. Vše to co jsi vypsal, je právě to, proč já tohle chci, proč se snažím, hledám a užívám si jak nové informace, tak i nové zkušenosti.
Krásně jsi to nazval "svatostánek" ... a tam začíná spousta těch, co mají schopnost nás vést a i učit dál , což je jen dobře a já jim fandím .
Děkuji Ti moc za upřímnost a , i úsměvnou vsuvku .

Mann (1514) napsal 15.05.2015 v 20:49

Co si to tam na foto č. 4 ... ? Tak to vím naprosto přesně, umím totiž odezírat z fotek. Radimova věta zní : "Hele boloňskej, máš na rypáčku mušku."
Teď už vážně a seriózně Tak ti teda řeknu ... pro mě osobně to je zápis jako řemen Tady je co číst /přečetl jsem hned několikrát/ trefně písmem vyjádřené pocity, tady je na co koukat /fotky dokumentující vaše snažení i radost /. Ta poslední jen podtrhuje příjemné klima celého dne. Vyzkoušet si Ducatky, něčemu se přiučit a to všechno v českém motocyklovém "svatostánku", co víc můžeme žádat ? Letošní sezóna je ve tvém podání v mnoha směrech jiná, ale pojata tím nejlepším možným způsobem. Zaručená cesta k poznání, radosti, pohodě, ... Držím všechny

Wildaja (44) napsal 15.05.2015 v 20:39

DejvGSR ... Máš pravdu , asi jsme postižení . Okruh táhne jako magnet, má své kouzlo a až mi nebude líto gum, pojedu si to zkusit i já . Tvoje kráska byla tam, kde jí to sluší nejvíc .
Víc takových dní by nebylo na škodu, bylo to opravdu moooc prima .

DejvGSR (52) napsal 15.05.2015 v 20:24

Teda čtu a koukám jak blázen co jsme tam všechno nestihli. No já jsem chtěl především nasát atmosféru velké ceny a zase se po několika letech projet na trati Moto GP. A ta moja milovaná 848 vlastně ani jinam nepatří. . Mám dojem, že jsme všici postižení a že jsme si to tam všechno pořádně užili. Kéž by bylo takovích dnů více.

owenovic (12) napsal 15.05.2015 v 20:10

Suprově strávený den A tak to má být.

Wildaja (44) napsal 15.05.2015 v 18:58

Děkuji Ti .

JirkaMetal (1) napsal 15.05.2015 v 18:56

Nic moc se radši nebudu rozepisovat však víme Nádhera, super ,zanícenost pro věc a srdíčko na správným místě

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017