Yuki Smile 100 (2006)

Vlastník Zumka
Vloženo 24.4.2015
Aktualizováno 24.4.2015

Moje přibližovadlo do práce. Každý den 40 km po městě a okreskách, spokojenost veliká.

První dojmy - První cesta byla veselá - nikdo mi neřekl, že se na ní řadí jinak než na ostatních motorkách a tak jsem jezdila spíš přískokem vpřed a připadala si jako v autoškole, i když normálně motorky řídím. Po vysvětlení problému už bez problémů. :-)

"Jukinku" jsem zdědila po tchánovi a už 3. rok spolu jezdíme od jara do podzimu do práce. Občas si cestu z práce trošku protáhnu a udělám si výlet. Je to samozřejmě jiné ježdění než na FJR, ale jsem spokojená. Výborná na projíždění v kolonách ve městě. Jen do kopce se plazíme trošku menší rychlostí, ale zvykla jsem si. Jinak spokojenost - má najeto celkem 26 tisíc a šlape jak má. Spotřeba cca. 2 l/100 km.

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:44 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

storm.fire
storm.fire napsal 25.04.15 v 08:37