KTM 640 LC4 Supermoto (2005)

Vlastník Cruzz
Vloženo 23.4.2015
Aktualizováno 31.8.2016

Tak jsem se začátkem března dočkal. Od minulého roku jsem se chtěl po delší pauze zase na něčem povozit.

Husqvarna SM 610 ie: žádná slušná nebyla k mání

První dojmy - První dojmy? Co sem si to ku*va koupil !!! Zkušenosti s jednoválcem žádné, jakože vůbec žádné, takže jsem z ní byl docela vycukanej.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, je na tom strašná prdel.

Doplňky na motorce - Padáky v osách kol od Rutana.

Dlouho jsem zjišťoval informace, pročítal profily ostatních a vybíral co vůbec pořídím. Brácha přišel s tím, že na naše lítání kolem baráku bude prima supermoto.
Kachnu sem vybral, protože se mi při mých finančních možnostech líbila a nabídla asi nejvíc. Navíc jsem narazil na fajn prodejce, který se o ní dobře staral. Akorát jsem si pro ní musel dojet z Liberce až za Zlín.

Momentálně se blížím s nájezdem k první tisícovce a začíná to celé dávat smysl. Do splašených driftů a wheelees mám ještě krutě daleko, ale třeba to někdy přijde.

Tak edit.

Najeto cca 2500km a čím dál větší spokojenost. Ta motorka je prostě dobrá. Zatím žádný problém. Zatáčky začínají být víc a víc návykové. Vyndal sem EPC a SAS a zase je to trošku svižnější. Přes zimu mám velký roupy. Ale uvidím jak to dopadne. Chtělo by to karbanátek FCR-41MX a nějaký laufy i se svodem. Případně předělávka zadku s jednou koncovkou.

Bundes
Bundes napsal 13.12.15 v 11:14 10b.

Cruzz
Cruzz napsal 22.06.15 v 15:09

PM...

m93filip
m93filip napsal 22.06.15 v 15:01 9b.

Nemáš někde na netu i nějaké videjko?

Cruzz
Cruzz napsal 22.06.15 v 10:36

Takhle sem jí už koupil. Jediné co by mělo být kuchlé jsou DB Killery... zvuk to má docela dobrej...

m93filip
m93filip napsal 22.06.15 v 09:23

Pěkná, to se musí nechat Jinak koukám že máš nějaké vykuchane výfuky, co si s tím vše dělal?