Honda VFR 800X Crossrunner (2015)

Vlastník jets
Vloženo 19.4.2015
Aktualizováno 22.4.2018

Vloženo: 22.08.2015, Uskutečněno: 22.08.2015, Stav tachometru: 9500 km, Zhlédnuto: 21x

využil jsem příležitosti a při vynucené přestávce jsem si nechal přešít sedlo. Nejednalo se mi o design, ale hlavně o tvar a výplň. Sedlo je teď v předu vyšší, takže už konečně nebudu sjíždět k nádrži a je mnohem měkkčí a pohodlnější. Uvidíme jak to bude na dlouhých cestách.. Každopádně je teď posez na první pocit mnohem lepší, jako bych seděl na jiné motorce. Jsem taky o něco výš takže nemám tak moc pokrčené nohy v kolenou a myslím že to bude na dlouhé trasy mnohem lepší. Uvidíme příští týden.

tomik009 (0) napsal 13.10.2018 v 23:14

Ahoj, taky přemýšlím o úpravě sedla, rád bych se zeptal jak jsi po několika sezonách spokojen s upraveným sedlem? Taky kloužu dopředu a trochu mě bolí zadek
díky za info
Tomáš

Musigo (35) napsal 23.08.2015 v 21:24

Nejednalo se ti o design...ale to sedlo se parádně ted k té motorce hodí...fakt paráda. A ta cena?! luxus...Palce letí vzhůru

jets (522) napsal 22.08.2015 v 13:09

mě to dělal Karel Podracký, čalouník z Trutnova (nebo Turnova, furt si to pletu ). Su maximálně spokojený, perfektní práce, porfektní komunikace, skvělý přístup. Bylo to celkem napínavé, protože jsem poslal jen sedlo a motorka byla v servisu, takže jsme oba měli trochu obavu jestli bude všechno v pohodě. Byli jsme ale dohodnutí, že kdyby byl problém tak si příležitostně udělám výlet a on sedlo opraví tak aby na motorku sedělo. Nic takového ale nebude potřeba, sedlo je jednak krásné a taky perfektně sedí. Tahle konkrétní práce stála 1.700,- Kč,kámoš platil 2.500,- Kč. Kontakty najdeš na webu a prý má stránky na Facebooku, já ho nepoužívám tak nevím...

Romek007 (0) napsal 22.08.2015 v 12:39

Ahoj, kde se to da objednat a na kolik to prijde?

• pojistky

Po vzoru Afriky jsem se rozhodl udělat pořádek v elektrice u CR. Je to krásné, když po celoodpolední práci zmizí milion drátů u baterie, všechno schováte, zapáskujete a potom zjistíte, že jste na jeden kabel zapomněli :-

Vloženo: 04.10.2017
    Uskutečněno: 04.10.2017
  • nejvýchodnějsí bod Evropy

tak jsem se byl s kámošem projet po Rusku na nejvýchodnější bod Evropy (ústí řeky Baydarata), kam jsme nakonec z objektivních příčin (opili jsme se jak dogy s novými kamarády z místního motorkářského klubu a ztratili jed

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.06.2016
    Uskutečněno: 19.06.2016
    Tachometr: 220000km
  • praknutý olejový chladič

při jízdě se mi krásně pokryla helma, bunda a celý levý bok motorky olejem. Příčina - prasknutý olejový chladič. Uznána záruka a mění se v režii Hondy

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.05.2016