Honda VFR 800X Crossrunner (2015)

Vlastník jets
Vloženo 19.4.2015
Aktualizováno 22.4.2018

Vloženo: 04.07.2015, Uskutečněno: 04.07.2015, Stav tachometru: 4500 km, Zhlédnuto: 10x

tak jsem podlehl a nalepil reflexní proužky na kola, možná je to jen blbá móda, ale tak nějak si říkám že každá věc která mě trochu zviditelní v noci je dobrá. Díky totánímu nedostatku odkládacích prostor jsem koupil malinký tankvak na peněženku mobil apod. Je skvělý, hodně kapsiček, průhledný kryt na telefon (takže konečně uvidím kdo mi volá když jedu), popruh na rameno atd. uchycení tanklock - skvělá věc, jen se cvakne a je tam, stejně rychle pryč. Trošku mi vadí ten držák, ale snad si zvyknu...

• pojistky

Po vzoru Afriky jsem se rozhodl udělat pořádek v elektrice u CR. Je to krásné, když po celoodpolední práci zmizí milion drátů u baterie, všechno schováte, zapáskujete a potom zjistíte, že jste na jeden kabel zapomněli :-

Vloženo: 04.10.2017
    Uskutečněno: 04.10.2017
  • nejvýchodnějsí bod Evropy

tak jsem se byl s kámošem projet po Rusku na nejvýchodnější bod Evropy (ústí řeky Baydarata), kam jsme nakonec z objektivních příčin (opili jsme se jak dogy s novými kamarády z místního motorkářského klubu a ztratili jed

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.06.2016
    Uskutečněno: 19.06.2016
    Tachometr: 220000km
  • praknutý olejový chladič

při jízdě se mi krásně pokryla helma, bunda a celý levý bok motorky olejem. Příčina - prasknutý olejový chladič. Uznána záruka a mění se v režii Hondy

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.05.2016