Harley Davidson VRSCR Street Rod (2007)

Vlastník lubiks
Vloženo 16.4.2015
Aktualizováno 16.4.2015

Originální vzhled, Silnej a fakt povedej stroj.

První dojmy - Po dlouhý motorkářský pauze jsem osedlal svůj sen a osedlal H-D. Myslím ,že skvělý kompromis mezi klasickym naháčem a H-D. První dojmy byli plný superlativ a i po další sezoně neměním názor.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo ještě nechce klasickýho "Haryka"-i když je skvělej a rád se sveze i sportovnější jízdou. :-)

Vždycky byl můj sen si pořídit Harley a když sem viděl styl V rod, nihgt rod, a street rod byla moje volba jasná.Vzhledem je prostě "jinej" je to kus poctivýho železa kterýmu vévodí obří motor s dostatkem síly od začátku a do konce.
Street rod proti Vrodu nebo Nightrodu je obratnější má vyšší posez a přímnější vidle takže se sedí na motorce a ne jako na "Vrodu v motorce takže jízda je víc hbitější a dá se víc pokládat do zatáček motor má zátah v celým spektru otáček do 8500 a dvojitý kotouče s brzdami Brembo fakt stíhaj slušně.
Spotřebu nevim protože si myslim, že motorka je pro radost a ne pro šetření paliva to můžu šetřit u osobáku,ale u motorky tankuju jen Shell a kolik si vezme to mu dám.
Letos jsem vyměnil baterku a čeká mě zadní pneu jinak jezdí bez jakýchkoliv závad(A snad vydrží).
Jinak na ní dost cestujem i ve dvou a uplně v pohodě jen nějakou inteligentní opěrku pro spolujezdce by to chtělo.

Extrémista
Extrémista napsal 25.04.18 v 18:44 10b.

Zdravím vás chlapi, už sa pýtam asi po funuse, ale je tento “koník” vhodný aj pre začiatočníka? Úplného začiatočníka? Chcem si konečne splniť dávny sen ale yogurty a endurá sa mi nepáčia.A kedže nemám na moto najazdený ani !1km! Ale páčia sa mi Cruisery a V-Rody sa už nevyrábajú, tak Street Rod je mojou hlavnou túžbou.Nemá to až taký brutálny objem, to viem..Nie som malina, vážim 115kg a mám 190cm. Ak mi niekto odpíše, budem len rád a ďakujem za každú odpoveď! Prajem Vám veľa šťastných kilometrov.

bigtwin
bigtwin napsal 26.06.15 v 08:15 10b.

Ten klakson je boží

Milan1963
Milan1963 napsal 17.04.15 v 12:47

babula
babula napsal 17.04.15 v 12:10 10b.

Krásnej Haryk

sabbath65
sabbath65 napsal 16.04.15 v 21:59 10b.

Moc pěkný kousek , tak vždy jen samou pohodu . Dávám 10b .