Suzuki VZ1600 Marauder (2004)

Vlastník Boris.
Vloženo 15.4.2015
Aktualizováno 8.12.2018

Oproti Marauderu VZ800 má brutální zátah a fenomenální brzdy

Kawasaki VN 1600: Byla dražší a prodejce ji nakonec chtěl ještě zdražit o 10000kč

První dojmy - První dojmy nebyly pro motorku moc příznivé,sedí se na ní úplně jinak,než na osmikilu.Ale je to dáno hlavně tím,že tu předchozí jsem 4 roky dolaďoval k obrazu svému.Což tuhle potká taky.Zkraje mě na ní bolely záda,ale už si zvykám,první příjdou na řadu jiný řidítka.

Motorku bych doporučil pro - Je dělaná pro někoho,kdo už ví co chce a má něco najeto.Může na ní jezdit i úplný začátečník,ale silnice jsou už takhle dost olemované pomníčky.

Doplňky na motorce - Koupeno už s předním padákem,držáky brašen plus brašny,opěrka s nosičem,chromový kryt kardanu,přídavná světla a štítky na blinkrech.

S předchozím Marauderem jsem měl jen dobré zkušenosti,tak proč to měnit.
I přes trošku jiný posez nešlo si nevšimnout výkonu motoru,to se nedá popsat,to se musí zažít.Na ně navazují excelentní brzdy i lehoučký chod kapalinové spojky.Tlumiče jsou taky úplně jiná liga,ty si pochvaluje i moje žena,která se mnou hodně jezdí.Sedlo spolujezdce je trochu upravené,to originální je opravdu jen nouzovka
Ovladatelnost za jízdy je rozhodně lepší,než u osmikila.Do zatáček jako by chtěla sama,stačí malinko naznačit.V nulové rychlosti to je pochopitelně trochu horší,ale nic,na co by se nedalo zvyknout
K motorce byly i brašny Hepco Becker,takže úložného prostoru zatím dost,časem stejně dokoupím válec/ to je hrozný,co si ženský vozí ssebou /.U brašen mě mile překvapilo,jak jdou jednoduše sundat.
Marauder je stavěnej na kochací jízdy zatáčkovitou krajinou.To už mám odzkoušené,nemám ji ale tak dlouho,abych věděl,co bude říkat na dálnici.Jistě mě ale nezklame.
Věřím tomu,že jsem koupil dobře a že spolu najezdíme spousty kilometrů.Howg

Tak mohu shrnout svoje zážitky po prvním roce a 10000km.Jen samá pozitiva.Motor,brzdy,spotřeba,vše luxus.
Minulou zimu došlo i na avizované úpravy.Udělal jsem si nová řidítka,ale hlavní úpravy se děly hlavně okolo posezu mojí drahé polovičky.Komplet jsem nechal předělat sedlo/posez se zlepšil zároveň i pro mě/,prodloužil jsem ji držáky stupaček a dal tam plotny.Udělal jsem komplet novou opěrku/ta stará byla moc nízká/.A když už jsem byl v těch úpravách,trochu jsem upravil přední blinkry.
Letos už jsme taky něco pojezdily,tak panuje všeobecná spokojenost.Doufám,že to tak zůstane po celou sezonu.

dzej.pi
dzej.pi napsal 06.05.20 v 07:20 10b.

apavka
apavka napsal 09.09.19 v 15:15 10b.

Jářku pěkná, tak kolama dolů a samé spokojené kilometry.

toša.
toša. napsal 01.04.18 v 08:52

přatelé přeji super sezonu 2018

Pipla
Pipla napsal 22.11.17 v 06:52 1b.

Fůůůůj ta je hnusná.

multipla
multipla napsal 17.04.16 v 15:22 10b.

čau 10 b