Honda CTX 700 (2014)

Vlastník Milan555
Vloženo 13.4.2015
Aktualizováno 30.7.2019

další zkušenosti s CTX 700 konec srpna 2015

Vloženo: 27.08.2015, Uskutečněno: 27.08.2015, Stav tachometru: 13000 km, Zhlédnuto: 15x

Pro případné zájemce uvádím další své zkušenosti.
Jedním slovem vynikající strojek.
Včera jsem udělal výlet přes Šumavu cca 470 km za den. Je pravda, že moje staré tělo již tyto kilometry cítilo- hlavně krční páteř bolela, nožičky byly dřevěné a zadek začal bolet- ale chtělo to delší přestávky a trochu se procvičit- není to vada motky, ale moje blbost.
Výlet s překrásným počasím a Šumava je opravdu nádherná. Tím, že cesty se dost kroutí - jel jsem opravdu piánko na pohodu, cesty byly celkem prázdné ač jsou prázdniny. Připadalo mi, že jedu na jednu nádrž poměrně dlouho a doma jsem po přepočtení spotřeby byl skutečně v šoku- 3,2 litru na sto- to jsem skutečně nečekal.
Navštívil jsem Tábor, Strakonice, Volary, Sušici, Klatovy, Kašperky a pád dalších míst.
Trochu mi kazilo radost zjištění ( holt jiná doba), že ve všech městech se prakticky nedá jen tak zaparkovat- snad všude je zapotřebí platit v centru a přilehlých ulicích. No jo, ale jak zaparkovat když nemůžu zaplatit a potřebuju bankomat a pak případně rozměnit ? A jelikož jsem marně hledal bankomat GE Money-----tím pádem jsem se ve většině městech nemohl zdržet. Myslel jsem, že vyzvednu peníze někde cestou a ejhle nic. Neměl jsem tedy jak zaplatit a 60,- Kč za vybrání z jiného bankomatu mi přijde naprosto nemorální.
Příště, holt, musím na to myslet a nosit drobné s sebou.
Po celou cestu motorka opravdu ani jednou nezaváhala, zvládala naprosto bravurně naše příšerné ( i rádoby opravené) silnice a ruce jsem neměl ani trochu vyklepané- z čehož jsem měl původně tak trochu strach.