renocar_unor

Harley Davidson VRSCR Street Rod (2007)

Vlastník JUPP67
Vloženo 13.4.2015
Aktualizováno 13.4.2015

Velká, silná, těžká, ale dobře ovladatelná. Na HD dobré brzdy a podvozek. Dobře udělanej motor.

První dojmy - Je to docela těžká motorka, ale při jízdě to není moc poznat. Sériové sedlo pro baťoh není nic moc. Nad 5000 otáček příjde obrovskej tah, je jak lokomotiva. Hned při první jízdě jsem si uvědomil rozdíl mezi 2válem a 4válem. Na to jak je to těžká motorka, jde docela dobře do zatáček, dá se klopit jako každej druhej cesťák. Brzdy fungijí dobře, ale při správným podřazování nejsou ani moc potřeba.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji těm co chtějí HD které jede, brzdí a má funkční podvozek.

Doplňky na motorce - Led blinkry, chystám se na tlumič řízení, turistický sedačky, nosiče, padáky.

Street Rod jsem si vybral hlavně kvůli vzhledu a skušenostem kamaráda, který má V-Rod. Nechtěl jsem motorku s klasickým chopráckým posedem.

Jízda je zábavná, uvědomuju si že je pode mnou kus železa na druhou stranu poslouchá na slovo. Zatím mě ničím nepříjemným nepřekvapil. Trošku mě sere vestavěný alarm, ale asi je to o zvyku.
Jak už jsem psal, komfort pro spolujezdce nic moc, budu muset doplnit turistické sedlo, nízkou opěrku, nosič a boční brašny.
Docela dobře funguje palubní počítač, ukazatel kolik ještě ujedu na benzín v nádrži je fajn vychytávka.

Nejlépe se na ní jede po okreskách s dobrým asfaltem a spoustou zatáček.

Na delší cesty ve dvou ho v seriovém provedení moc nedoporučuju. Po výměně sedaček za turistické to bude určitě lepší.

bobik.cz
bobik.cz napsal 17.10.17 v 21:27 5b.

žádné fotky profil o ničem

bigtwin
bigtwin napsal 26.06.15 v 08:12 8b.

Turistický sedlo pro spolujezdce jsem dokoupil. Je to trochu lepší, ale že by to bylo nějak významný se říct nedá. Jinak souhlasím se vším, co JUPP67 napsal. Krásně se vodí, hezky brzdí a zatáčky miluje . Už se mi podařilo odřít výfuky a to jsem si myslel, že na Streetu jsou dost vysoko a v bezpečí...nejsou .