X-motos XB 33 (2009)

Vlastník computer5
Vloženo 13.4.2015
Aktualizováno 13.4.2015

Super stroj na začátek když koupíte v podstatě nejetou jako já. Výrazně jetou bych nekupoval protože na téhle motorce je poznat každá vyjížďka.

První dojmy - Motorku jsem dovezl po tom co několik let nejela takže mě čekala koupě nové baterky rozebrání vyčistění seřízení karburátoru což mi dalo trochu zabrat, ale nakonec jsem to úspěšně zmáknul.

Motorku bych doporučil pro - Úplní cross/enduro amatéři kteří se nebojí sáhnout do nastavení karburátoru apod.

Vybral jsem si tento stroj protože jsem vždycky chtěl vyzkoušet enduro/cross a porovnat to proti silnici a nechtěl jsem kupovat nic drahého kdyby mě to náhodou nebavilo. Chytlo mě to natolik, že silničku prodám a koupím si nějaké normální ostré endurko. Jinak k motorce.. motorově na tom nebyla až tak špatně, ale zasloužila by lepší karburátor tady tenhle originál ji nedokázal dostatečně "nakrmit". Podvozek i po nastavení na nejměkčí byl stále příšerně tvrdý nedokážu si představit že bych jel v kuse víc než 20 minut bez zastavení už po 15ti minutách mi přidalo, že to ze mě vytřese duši. Brzdy na enduro ježdění dostačující, ovladatelnost díky nizké váze dobrá. Rozhodně bych to doporučil pro úplné začátečníky bahňáky jako jsem byl já nenazýval bych to krokem špatným směrem. Pokud se chcete naučit nejen jezdit v terénu, ale také být zručným mechanikem s chutí do xmoto.