Suzuki XF 650 Freewind (1997)

Vlastník Noone
Vloženo 11.4.2015
Aktualizováno 3.2.2016

Silnej jednoválec, vzduch olej, brutální zátah už od spoda

Motorka koupena od Soukromý majitel - Informace poskytl, něco ale i zatajil.. asi jako každý prodejce

Kawasaki KLE 500: Na novější model nebyli finance, a ty starší mají víc jak 35 kw
BMW F 650: Vyšší cena
Aprilia Pegaso 650: 36 kw

První dojmy - Bál jsem se, že z ní ulítnu :-D velkej rozdíl proti 125 :) Lehce vyšší vibrace oproti dvouválu

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co mají aspoň 175 cm, pro ty co nemusí závodit, ale rádi se svezou svižně a nesežere jim to při to peněženku :-DD

Doplňky na motorce - Držák navigace, vyšší plexi, centrální stojan, kufr na dvě helmy (62 litrů), laďák, reflexní proužky, boční brašny, 12v zásuvka, padací rám

Tuhle motorku jsem si vybral, protože už mi 125 prostě nestačila.

Zkušenosti zatím žádné. Najeto asi jen 75 km. Zatím se poznáváme :D
Při jízdě klid, vyšší plexi je na týhle motorce prakticky k ničemu :D museli by jste ležet na nádrži. Motor má pekněj zátah už od spoda a klepe tak akorát. Akorát moc nedoporučuju ho podtáčet pod 3 tisíce jinak to z vás vyklepe duši :D Brzdy jsou dostačující jen zadní pedál mi přijde , že je hrozně vysoko :D Ale to je jen o zvyku. Podvozek je na naše rozbitý cesty úplně výborně naladěnej. Zatačky jsou s motorkou jedna báseň. Připadám si jak na SMku :D. Přítulka si taky libuje jen jí prej občas trošku šimraj vibrace a ještě řiká že jezdí po sedle a nemá se o co opřít. :D kufr bude :) Prostor pod sedlem nic moc, ale lékarničku tam dám + nějáký nářadí. Spotřebu ještě nevím. Co se týče servisu tak zatím jen mrknutí pod kapoty co mě tam bude čekat + výměna brzdovky + v blízký době vzducháč, olej s filtrem.

Tak v současné době nepojízdná. Z oleje na mě vypadl šroub asi 2 cm dlouhej, k tomu kovovej kolíček s pružinkou.. hold zbytky čidla neutrálu. Motorka je nyní v servisu, motor je na dvě půlky. budu dávat nové čidlo + seřízení ventilů + karbeců, a ktomu všemu ještě nový simering k řetezovému kolečku protože prolínal olej a nový vahadlo na výfukovej ventil.. tak krásná oprava do 10k. Mám z toho teda fakt radost.. ale no což, aspoň bude hotovo :)

Tak a už je pryč

Bart350
Bart350 napsal 12.01.16 v 23:48 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 16.04.15 v 23:06

Jooo proč neee. 10b.

kundatrak
kundatrak napsal 11.04.15 v 19:16

Hlavně bacha na mokru na těch Mitaskách