Triumph Speed Triple R (2015)

Vlastník Tom-1050R
Vloženo 9.4.2015
Aktualizováno 30.8.2018

Britský chuligán na steroidech... Speed Triple 1050R

Motorka koupena od Triumph Olomouc

BMW S 1000 R: Moc elektroniky, je to pojízdný notebook...pocitově na mě nezapůsobil tak, jak zapůsobil Speed! :)

První dojmy - Kraťounká, hodně široká a vysoká, s kukučem nefalšovaného rebela! Prostě fighter, jak má být. :)

Motorku bych doporučil pro - Moto je pro rebely, kteří milujou naháče!

Doplňky na motorce - Padáky na osách kol, na motoru a přes boční štítky. Výfuková koncovka Mivv GP 3-1 + doladění mapy na dynu. Tuningový držák spz, diodové blinkry

Už staré modely Speeda se mi moc líbily.
Když v roce 2011 přišel Speed nový, úplně mě dostal a já věděl...že ho do budoucna pořídím! Touha se mi trochu pozměnila o rok později, kdy Triumph vyrukoval s našlapanější verzí " R " .
To už jsem se definitivně vrátil do puberty a začal mít vlhké sny o eRku! :)

Speeda zatím zajíždím, takže na nějaké rozumování je ještě hoodně času.
Ale už teď můžu říct, že je to neskutečně ovladatelná motorka se skvělýma brzdama a podvozkem.
První garančku mám už za sebou, najeto cca 900 km.
Už se těším až bude zajeto a budu moct točit do plných! :) Zatím točím do 6 a už teď jede Speed jak z praku!

30.6.2015 - Po odmlce zase doplním pár informací..
Nainstaloval jsem koncovku Mivv GP 3-1 a nechal naladit v Triumph Olomouc (124,5HP a 103Nm na zadním kole), ale o koně tu až tak nejde...zvuk je brutální!! :)
Dále jsem nainstaloval padáky na kryty motoru, do osiček kol, tuningový držák spz a LED blinkry dopředu i dozadu.
Nyní mám nalítáno 4000 km a neuvěřitelně mě Speed baví. Ovladatelnost je excelentní, brzdy brzdí až lezou oči z důlku a motor...ten MOTOR !! Slovy nelze popsat, jede to neuvěřitelně! :)

A tady foto hlídače a osobního "pomocného technika" ! :)

marek2306
marek2306 napsal 12.04.19 v 20:15 10b.

super

Racing.angel
Racing.angel napsal 21.02.16 v 16:59 10b.

Famozni

Nagash
Nagash napsal 28.07.15 v 12:27 10b.

eRkový mazel co víc si přát.

Žorž.
Žorž. napsal 10.05.15 v 09:00 10b.

nejhezčí naháč

Lada71
Lada71 napsal 23.04.15 v 01:18

Skvělý výběr a vkus,gratuluji ke koupi,Je to krasavice.Zdravim kolegu z Opavy...