Suzuki DR 600 (1986)

Vlastník Tom T
Vloženo 18.7.2006
Aktualizováno 17.2.2007

Tuto motorku mám od r.04 srpen,zatim jsem s ní spokojen.Vše v originále kromě kufru a zadního led světla a blinkrů.Nenáročná,spotřeba přijatelná jen ve sněhu je trochu těžká,jinak v terénu i na silnici O.K.Nemá el.startér,ale chytá dobře max na 3pokus.

Zkušenosti: Zkušenosti-různé hlavně s eletrikou výměna snímače při koupi mota.Časem přibylo zadní led světlo,nová D.I.D řetězovka,led blinkry,nové gumy Mitas,zásuvka,kontrolka mazání,atd.Teď jsem spokojen,nemá chybu.

Cesty: Do práce a v okoli Hodonína, když mne to popadne tak i polem a lesem.Srazy moc ne-e.

Další info: Jawa 21(pekáč)1980-jsem druhy majitel jezdim na něm už desátý rok.A čínský ninicros 2005-vánoce,napůl se ségrů.

mor
mor napsal 16.11.12 v 14:31 10b.

zikky
zikky napsal 04.12.09 v 11:27

SKOPI
SKOPI napsal 16.02.08 v 23:08

ZDRAVIM MAM TO SAME DR 600,ALE MAM PROBLEMY SE STARTOVANIM SPATNE CHYTA ZA STUDENA ZA TEPLA JE TO TROCHU LEPSI.PORADTE DALI SE TO NEJAK VYLEPSIT !!!!!!!!DIKY.email je P.SKOPAL@seznam.cz

TraseX
TraseX napsal 22.10.07 v 15:43

Ty vole v trenkach a jeste snad v sandalych???? Tak to bych si nedal ani na babete po zkusenostech........s ridickami.....ikdyz na poli mozna nejsou...ale ty kameny jdou pak blbe vyndat....<br />

Tom.T
Tom.T napsal 08.08.07 v 21:52

Jestli de motorka na předek je to jezcem,kotouč je podle provedeni DR-Djebel.