Honda X 11 (2000)

Vlastník Flik
Vloženo 8.4.2015
Aktualizováno 24.5.2015

Je to macek. Vážně pořádný kus motorky.

Motorka koupena od FIRMA:Milan Stuparič - MotoShop Tábor (T - Mimo běžnou údržbu jako náplně a nová baterka odhalil mechanik, že byla moto buchlá na předek a má trochu ohnuté trubky do vidlice. Takže počáteční investice se mi prodražila =( Doufám, že pak na ni nebudu muset hodně dlouho sahat.

Suzuki GSX 1400: Cena motorky.
Honda CBR 600F: Moc slabá. Musel bych ji honit v otáčkách. Jeden výfuk (líbí se mi symetrické motorky).
Honda CB 900F Hornet: Již jsem měl. Chci zkusit něco jiného.

První dojmy - Moc jsem toho zatím nenajel. Krátká zkušební jízda před koupí a pár kilometrů po městě. Překvapilo mě, že s váhou čtvrt tuny se velmi lehce ovládá. Zatím nebyla příležitost vyzkoušet akceleraci ani prudší zatáčky.

Původně jsem chtěl GSX 1400, ale kvůli ceně jsem se začal rozhlížet i jinde. Prohlížel jsem galerii na internetu a X 11 mě zaujala. Našel jsem si o ní více informací, jel se na ni podívat a výsledek je ten, že ji mám v garáži.

Prozatím čeká na servis takže jsme se zatím moc neprojeli, ale už se to blíží.

Momentálně mohu hodnotit spíše vzhled. Měl jsem předtím Horneta 900, který mi moc seděl, ale X 11 je láska na první pohled. Dva výrazné výfuky budí velký respekt. Není to žádná koloběžka, ale pořádný kus což se mi líbí. Pohled na motor a nádrž obepnutou rámem je pastvou pro oči a dodává motorce výraz robustnosti. Je to čtvrt tuny svalů na kolech.

Edit 22.5.2015
Motorka konečně pohromadě.
Pořizovací cena: 70 000,- Kč
Počáteční investice: 13 500,- Kč
Výměna všech náplní, ventily, podtlaky, baterka, trubky do vidlice,...

Vybírám plexi, a tankpad. Pravděpodobně předělám zpět na užší řidítka.

BobikaT5R
BobikaT5R napsal 08.04.15 v 18:25

Gratulace ke koupi, je to super stroj za málo peněz . Mám ji taky již 3 roky a jsem maximálně spokojen. Je to Honda, takže se nerozbíjí. Motor je k neutahání a jede jako z praku. Kdo se na ní nesvezl, tak neuvěří. Jenom ten posez nemusí každému vyhovovat, já ale nemám výhrad.