renocar_unor

Honda CLR 125 (1999)

Vlastník kusik9
Vloženo 8.4.2015
Aktualizováno 8.4.2015

Je to Takovej oldschool styl a to se mi líbí. A na to jak vypadá nebojí se i lehčího terénu.

Derbi Senda 125 R: Na cestování nevhodná
Yuki SM 125: Jepsi Japonska motorka nez Čína

První dojmy - Oproti Simsonu co sem mnel do ted to bylo úplně neco jineho. Jsou tam široké riditka tak se krasně řídila. Překvapil mne zvuk a pohodlná sedačka. Líbilo se mi ze tahala od spolu az do těch vyšších otáček.

Motorku bych doporučil pro - Urcite bych ji doporučil pro někoho kdo scháni 125 a chce jezdit silnice a občasné enduro.

Doplňky na motorce - Riditka acerbis a zásuvky na nabíjení mobilu.

Motorku jsem si vybral protoze jsem nechtěl utratit za motorku moc penez a honda ve čtyřtaktu byla dobra volba. Od te doby co jsem ji koupil tak sem vymneňil olej silentbloky v zadním kole a potom i podložku protoze tam chyběla. Je dobre ze to ma i úložný prostor pod šedackou kam se vejde lékárnička a vesta. Dále je dobra schránka na nářadí kam sem dal vše potřebné. Oproti ostatním 125 enduram ma docela vysoko sedačku takze se na ni da sedět klidne cely den a nebolí vas nohy. Zatím nemam řidičák a s motorkou jezdi většinou polní cesty ale občas i nějakou tu silnici.