Moto Guzzi V7 Special (2014)

Vlastník Tatonka
Vloženo 7.4.2015
Aktualizováno 7.8.2017

Dlouho jsem uvažoval o druhém stroji do garáže. Čas asi už uzrál, každopadně držím barvu - oranžovou :)

Motorka koupena od Motor007

Triumph Bonneville T100: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mě neustále překvapuje. Mám najeto 24 km, slovy dvacetčtyři, takže skutečně slušná zkušenost. :) Každopádně je krásná, dokonalý retro bez všelijakých zbytečností jako je přehršel elektroniky, ABS a dalších "vymožeností".

Motorku bych doporučil pro - Musí to být láska, je to moto pro radost :)

Doplňky na motorce - Žádné. A ani žádné nebudou, je krásná jen tak. Maximálně nějaký kožený brašny, ale trh je u nás skoupý. Na choppera jsou brašen plný regály, ale na klasiku sedmdesátých jsem nenašel ani jeden kousek. Nedá se svítit, dám asi vydělat nějakému brašnáři.

Další favorit byl Triumph Bonneville, ale jak jsem si pořádně prohlédl Guzzinu, tak bylo rozhodnuto. Moje volba byla navíc mnohem snazší, protože nehledám motorku na stovky km, ani na broušení kolínka a ani na trhání nějakých rekordů. Tohle je jen pro radost :) A to se na 100% splnilo.
Pokud mám kozu hodnotit nějak technicky, tak po zkušenostech z Kačeny je to bezmezný rozdíl. Tlumiče to snad ani nemá, posez je ... no, po 100 km nevím jak z toho slezu :) , brzdy bez ABS, takže s citem, v zrcátkách vidím sebe, sebe a jen sebe. Hodně kladně musím ohodnotit motor. Sice tabulkově žádný zázrak, ale má krásný průběh výkonu, táhne spolehlivě už od 2 tis. a táhne furt. Myslím, že pět kvaltů je zbytečnost, stačily by snad jen tři :) A ten zvuk!
Po nastartování se to pode mnou rozvlní, když se mi povede zařadit jedničku, tak se může jet. Každá zatáčka, každý výmol je překvapením. Nikdy nevím, co motorka udělá... a pokaždé něco jiného :) Ale je krásná a byla to dobrá volba.
Až se s kozou trochu seznámíme, popis doplním.

kuzmič
kuzmič napsal 05.12.15 v 07:38

Krásná Moto guzzi, moooc krásná...

dzarmil
dzarmil napsal 17.04.15 v 17:31 10b.

Určitě moc velká pravda,na MOTO GUZZI musí člověk uzrát .Přeju radost z jízdy .

Tom-K
Tom-K napsal 10.04.15 v 09:01 10b.

Krásná kozenka, ať ti dělá radost.

tooma
tooma napsal 08.04.15 v 21:06 10b.

TOP!

stráťa
stráťa napsal 08.04.15 v 15:03 10b.

Pěkná motorka a dobrej, i když trochu moc stručnej, popis takže 10b.