renocar_unor

Chunlan CL125-3A (2003)

Vlastník POK40
Vloženo 6.4.2015
Aktualizováno 25.9.2015

Motorku jsem zakoupil v lednu, zatím jsem provedl běžnou údržbu a ošetření. Nové obutí, náplně, vyčištění. Výměna zadního prasklého blatníku a pravé zadní stupačky.

Motorka koupena od Teplice v Čechách

První dojmy - Chystám motorku na sezonu. Její pohledový stav je velmi dobrý, má drobné promáčkliny na předním blatníku (?). Předpokládám ještě montáž padacího rámu. Otázkou je zatím stav motoru - v chodu se po nastartování udrží pouze do vyhoření směsi, nastříknuté přímo do sání. Předpokládám nutnost vyčištění karburátorů. K tomu je potřeba sehnat servisní návod k použitým karburátorům keihin CVK 26.

Motorku bych doporučil pro - Začínající motorkáři najdou to, co potřebují.

Doplňky na motorce - Nainstalovány (univerzální) padáky.

Výhody stroje vidím v tomto okamžiku v jeho nižší hmotnosti, rozměrům a tím snadnější manipulaci. Vyhovuje mi jeho vzhled a konstrukce. Vadí mi zatím jeho malý (lépe téměř žádný) úložný prostor. Řadu prací si udělám sám, jsem přesvědčen, že při dobré údržbě bude stroj dostatečně spolehlivý.

Motorkou najeto 1300km. Lehký stroj, jeho výkon odpovídá obsahu motoru. Dobře se ovládá a řídí, jednoduchý, nenáročný na obsluhu, pohodlný i pro vyššího řidiče.
Vhodný pro město i silnici. Je stabilní a bezpečný, velmi vhodný pro začínající motorkáře. Nelze od něj požadovat režim rychlé sportovní jízdy. Také pro jízdu ve dvou není příliš vhodný vzhledem k nižšímu výkonu motoru. Stroj si velmi rychle zamilujete.

milanisimo222
milanisimo222 napsal 20.03.16 v 17:09 10b.