Honda VFR 1200X Crosstourer (2013)

Vlastník tor060
Vloženo 4.4.2015
Aktualizováno 29.4.2015

Jel jsem na tom pouze jednu testovací jízdu,( 20 min ) ale pocit jsem měl, že to bylo vyrobeno pro mně !!

Honda VFR 1200X Crosstourer: červená - nebyla v dosahu ( bílá taky dobrá )
Honda VFR 1200X Crosstourer: červená - nebyla v dosahu ( bílá taky dobrá )

První dojmy - Skvělá ovladatelnost, rozložení váhy úžasné, pocitově váha o 100 kg míň ! A ten motor . . . neskutečné !! Perfektní zvuk, velký krouták a to zrychlení ! Špica ! Velký rohlík v přilbě a to se to musí nejprve zaběhnout, pak to bude brutus !

Motorku bych doporučil pro - Pro takové blázny jako jsem já !!

Doplňky na motorce - mám objednané pujg plexi, ladák leo vince, hned jsem ho otevřel !! Další doplňky časem !

Je to Honda a nástupce Varadera ! Takže síla , spolehlivost , táhne jako slon, v zatáčkách můžeme honit zmrzlináře !!
Podvozek je od výroby tvrdší ale dá se všestraně doladit, jak bude komu vyhovovat, brzdy super mají perfektní nástup a ani po delším brždění nevadnou, dobře dávkovatelné,
Kardan nejde cítit při akceleraci ani při podřazování, kdo to haní , tak kecá ! Štítek je opravdu krátký, mám 187 cm, už jsem objednal větší. Display čitelný za slunečného počasí a v noci je to luxus.
Na cestovaní jako stvořené. Šotolinu jsem ještě nezkoušel, ale s tím by taky neměl být problém ! Samozřejmě jak jedu nabalený a ve dvojko a mám pomalu 0,5 t tak se reaguje těžko v terénu na čemkoliv !!!
Další postřehy doplním po více najetých km.

large
large napsal 02.05.17 v 13:48 5b.

Ahoj.Prosím tě jak jsi spokojený s tím výfukem?Chtěl bych ho koupit. Dik Tom tombiker2@seznam.cz

stihll
stihll napsal 14.02.17 v 11:05

jj vše je pravda tak ať sloužííííííí kolama dolůůůůůů a za deset

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 29.11.16 v 20:34 10b.

Také si dovolím tvou krasavici ohodnotit! Ať ti mašina dělá i nadále radost a rohlík na tváři zůstává!

Andreman
Andreman napsal 07.05.15 v 19:58

Moc pěknej kousek. Hodně veselých kilometrů

karlos-transalp
karlos-transalp napsal 29.04.15 v 22:37