Triumph Speed Triple (2010)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.4.2015
Aktualizováno 12.2.2018

Vloženo: 06.12.2018, Uskutečněno: 06.12.2018, Zhlédnuto: 263x

Poslední podzimní jízdy mě pří nájezdech do zatáček celkem vystrašilo,že nešlo podřazovat..hlavou už mi běhalo,převodovka ven..rozdělat,peněz jako šupek...nic z toho se naštěstí nekonalo,jelikož jsem motorku svěřil člověku co ví co dělá a hned věděl co by to mohlo být. Stačilo vyndat spojkový koš a mrknout na jednu pružinku,která dává do správné polohy řadičku a problém nalezen-byla prasklá,ale naštěstí né kompletně,aby udělala neplechu v motoru..ale asi moc nechybělo

• Brzdové destičky Brenta

Opět jsem zvolil značku Brenta..cena je bezkonkurenční a nájezd 9300km je plus mínus stejny jako u SBS HS,které jsou ale o dost dražší..brzdný účinek je srovnatelný..samozřejmostí je očista brzdičů..

Vloženo: 11.06.2018
    Uskutečněno: 11.06.2018
  • řetěz

Barevnej od RK vydržel žalostných 10tis. km,tak vyzkouším značku JT,je celkem levná,ale na okruhu ji mám ozkoušenou,tak uvidíme co v provozu..vzhled hold musí jít stranou

Vloženo: 28.05.2018
    Uskutečněno: 28.05.2018
    Komentářů: 1
  • servis 2018

Dopřál jsem mu servis v Olomouci u profíku v Angel racing,kde udělali ventily,přední tlumiče a nějaké to seřízení vstřikování. Doma jsem ještě vyměnil olej a chladící kapalinu. Teď už jen čekat na tep

Vloženo: 12.02.2018
    Uskutečněno: 12.02.2018