Triumph Speed Triple (2010)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.4.2015
Aktualizováno 27.5.2020

Deník motorky
Nalezeno 31 záznamů

• Brembo SC

Destičky Brenta,co jsem jezdil do teď byly super svoji výdrží i slušně brzdily. Ale při lítání v zatáčkách stylem nahoru a dolů už nestíhaly,přehřály se a byl konec..zvolil jsem teda směs SC od Bremba,která by měla fungo

Vloženo: 27.04.2019
    Uskutečněno: 27.04.2019
  • jaro volá

jarní počasí mě donutilo zvednout zadek a připravit speeda..letos nic velkého nebylo třeba,jen olej s filtrem a očista vzduchového kn filtru (y)

Vloženo: 16.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019
  • Převodovka?

Poslední podzimní jízdy mě pří nájezdech do zatáček celkem vystrašilo,že nešlo podřazovat..hlavou už mi běhalo,převodovka ven..rozdělat,peněz jako šupek...nic z toho se naštěstí nekonalo,jelikož jsem motorku svěřil člově

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.12.2018
    Uskutečněno: 06.12.2018
  • Brzdové destičky Brenta

Opět jsem zvolil značku Brenta..cena je bezkonkurenční a nájezd 9300km je plus mínus stejny jako u SBS HS,které jsou ale o dost dražší..brzdný účinek je srovnatelný..samozřejmostí je očista brzdičů.. a že fungují je vid

Vloženo: 11.06.2018
    Uskutečněno: 11.06.2018
  • řetěz

Barevnej od RK vydržel žalostných 10tis. km,tak vyzkouším značku JT,je celkem levná,ale na okruhu ji mám ozkoušenou,tak uvidíme co v provozu..vzhled hold musí jít stranou

Vloženo: 28.05.2018
    Uskutečněno: 28.05.2018
  • servis 2018

Dopřál jsem mu servis v Olomouci u profíku v Angel racing,kde udělali ventily,přední tlumiče a nějaké to seřízení vstřikování. Doma jsem ještě vyměnil olej a chladící kapalinu. Teď už jen čekat na teplejší dny (y)

Vloženo: 12.02.2018
    Uskutečněno: 12.02.2018
  • RIDE OR DIE

Vloženo: 31.10.2017
    Uskutečněno: 31.10.2017
  • České Švýcarsko

Dovolená,která byla spíš o chození,než o samotném ježdění.Byli jsme ubytovaní v kempu Formule pod stanem,na okraji Děčína..kemp doporučuju,super zázemí,jelikož patří k hotelu Formule.Každý den po snídani jsme vyjížděli,z

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.08.2017
    Uskutečněno: 19.08.2017
  • montáž 12V zásuvky

Navigaci nepoužívám..ale pro zimní údržbu baterky je to pohodlnější..a občas nabít na cestách telefon se taky může hodit (y) Je tam prostor,jak kdyby triumph na tu zásuvku myslel :-DD

Vloženo: 03.08.2017
    Uskutečněno: 03.08.2017
  • Brzdové destičky-Brenta

Italská značka Brenta,sintrované.Prý brzdí hodně slušně.Cena za komplet předek 1200kč+zadek za 470kč je taky slušná..tak uvidím,jestli zůstanu,nebo se vrátím zpět k SBS HS,které daly 9tis.km při ceně 2300kč za komplet př

Vloženo: 07.06.2017
    Uskutečněno: 07.06.2017
  • tlumič řízení

tlumič je čína...výroba montážní sady je od kubus182 ,kdyby někdo chtěl (y)

Vloženo: 06.05.2017
    Uskutečněno: 06.05.2017
  • Červenohorské sedlo

Ještě než sedlo opět zavřou,kvůli dokončení,tak jsem si ho chtěl projet...myslím,že to bude patřit mezi moje oblíbeny místa,tak snad si to neoblíbí i pomahači :-DD VIDEO TAM I ZPĚT

Vloženo: 02.04.2017
    Uskutečněno: 02.04.2017
  • servis 2017

Konečně došlo i na speeda.Dostal olej,filtr,vzduchovej KN filtr vyčistěnej,nové svíčky,místo čínských miniblinkrů jsem dal barracudy,nová řetězovka se zeleným řetazem od RK a zadní rozeta o 3 zuby větší,ať je větší srand

Vloženo: 25.02.2017
    Uskutečněno: 25.02.2017
  • Podzim nepodzim..chuť na jízdu je pořád

pár záběrů z dnešního odpoledne..ale léto je léto.. https://youtu.be/sV1mS-b3EVI

Vloženo: 26.10.2016
    Uskutečněno: 26.10.2016
  • nosič kufru

Nový nosič stojí ranec,tak sem si za pár korun nechal udělat..vypadá i funguje super..speed je prostě multifunkční bombarďák :-DD

Vloženo: 04.08.2016
    Uskutečněno: 04.08.2016
  • osvětlení SPZ

Jelikož jsem před časem předělával držák SPZ,konečně jsem se dokopal i k osvětlení..pořídil jsem ohebné samolepící tělo s diodami...nalepil pod zadní světlo,zapojil a hotovka

Vloženo: 12.07.2016
    Uskutečněno: 12.07.2016
  • serivs

po CBR,bylo na čase se vrhnout i na speeda..vzduchovej filtr vyčištěn,olej vyměněn,destičky od SBS taky (y) ..velkej servis nás čeká až po této sezóně

Vloženo: 13.02.2016
    Uskutečněno: 13.02.2016
  • džahet v Brně

ještě nějaká videjka... jedno druhé

Vloženo: 21.07.2015
    Uskutečněno: 21.07.2015
  • Volné jízdy-Masarykův okruh

Tak jsem konečně vytáhl speeda i na okruh..zajezdil jsem si parádně,dost motorek jsem tam potrápil,ale rovinky jsou prostě zlo...spotřeba 12 litrů...prostě super den s dobrou partou :-DD ,čas- 2:30.23...chtěl jsem pod

Vloženo: 20.07.2015
    Uskutečněno: 20.07.2015
  • zkouška pohledu do zadu

na konec sezóny bych si chtěl pro zábavu sestříhat nějaké videjko,tak zkouším různá umístění kamerky na moto,ať jsou ty záběry trochu rozmanité...tento není špatný,ale když zamnou nikdo nejede,tak to je hovno akční :-DD

Vloženo: 06.07.2015
    Uskutečněno: 06.07.2015
  • Slovensko 2015

Takové to ježdění po Tatrách...5 nocí,1500 km,spotřeba lehce přes 6 litrů...Štrbské pleso,Belianská jeskyně,Špiský hrad,Dobšínská ledová jeskyně,vrchol Chopok,Tatralandie...kluzký asfalt,hodně cigošů i policejních hlídek

Typ: Dovolená

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.06.2015
    Uskutečněno: 21.06.2015
  • motošok Zborov

malý sraz,který mám ale nejraději..další na řadě jsou Pastviny

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2015
    Uskutečněno: 15.06.2015
  • kryt pod motor

u DKracing jsem objevil 40 procent slevu,takže jsem neváhal a hned objednal...kluci angličtí to mají super vymyšlené,na motoru už jsou nachystané otvory se závity,takže žádná práce navíc..ještě to chce štítek :-DD ..erm

Vloženo: 10.06.2015
    Uskutečněno: 10.06.2015
  • pokračujeme...

Čínské miniblinkry..spracování katastrofa,uvidím,kdy se utřepou :-DD ...Nádobka na brzdovou kapalinu...taky z číny,ale je na ní logo Rizoma a made in Italy :-DD ..každopádně je povedená,odstín barvy sedí perfektně,ta

Vloženo: 06.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015
  • Kryt sedla+výměna tankpadu

Podařilo se mi za ,,dobrý´´ peníz sehnat kryt sedla,není to origo,ale kopie, pasuje dobře...sehnal jsem ho přímo v černé barvě za 1300 kč na Ebay.Oproti originálu lidová cena,jinak pořád pálka :-D ..taky jsem vyměnil Tr

Vloženo: 28.05.2015
    Uskutečněno: 28.05.2015
  • Trochu toho odlišování

Abych speeda trochu odlišil od ostatních a hlavně aby se líbil a ovládal dobře mně,tak jsem dal širší řídítka WRP,zrcátka do řídítek Highsider,gripy Domino,stavitelné a zalamovací páčky a na efekt jsem vyzkoušel polepy r

Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 14.05.2015
  • SJ4000

Začal jsem točit na nejvyšší rozlišení,youtube to celkem zhorší,ale i tak je to slušné..pro lidi,co váhají mezi gopro,nebo SJ..tak za mě bohatě stačí sj za zlomek ceny..jinak se mi stalo to,že jsem pořídil kamerku,ale př

Vloženo: 23.04.2015
    Uskutečněno: 23.04.2015
  • trocha srandy

na motorce se směju pořád,proto mě to tak baví,ale občas jsou situace,kdy už to chce plenu :D https://www.youtube.com/watch?v=5CdGsi7qu3M&feature=youtu.be

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.04.2015
    Uskutečněno: 20.04.2015
  • Výroba držáku SPZ

Pro někoho prasečina..pro jiné inspirace..Pro mě hromada ušetřených peněz za předražený paskvil...Jelikož to je u tohoto modelu udělané tak debilně,že univerzální držák by byl problém,rozhodl jsem se zkrátit a upravit or

Vloženo: 13.04.2015
    Uskutečněno: 13.04.2015