Honda CBF 250 (2005)

Vloženo 31.3.2015
Aktualizováno 15.2.2016

Rakousko - Großglockner

Vloženo: 01.09.2015, Uskutečněno: 01.08.2015, Zhlédnuto: 35x

Na 250 do Rakouska...hezké počasí, moc hodný lidi, super zážitek na 4 dny a nějakých 1 600 km je za námi.
Moto to zvládla úplně s přehledem, šlapala super, což mě potěšilo, nebyl žádný problém a užili jsme si na Hochalpenstraße.

Budu se dlouho rozplývat nad Rakouskými silnicemi, protože jsou bezpečný a upravený. Neviděli jsme žádnou hlínu, štěrk, zvěř, všude samé značky takže v obci se lítá 70 mimo 80 - 100, když už je 50...tak tam je kvůli něčemu (křižovatka atd.) a doprava fakt supr.. bohužel ne jako tady. I v poli mají silnici jak stuha... no bomba.

Z Rakouska jsme rozmazlení . Po příjezdu do ČR nás čekal rozdrkotaný železniční přejezd, objížďka ve vesnici po prašné polňačce, nečekaně prudce nebezpečná zatáčka a samá ďoura Těžce si zvykáme, ale tento výlet DOPORUČUJI! všem a hlavně začátečníkům to dá hodně zkušeností a zážitků. Víc psát nebudu přesvědčte se sami :)

• Moto na zdi

Moc to sem nepatří, ale. Zvěčnění obrazu našich motocyklů ..nad postelí. Aby zimní večery nebyly příliš smutné. :-) Barvy z tety, předkresleno na kopírák.

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.02.2016
    Uskutečněno: 01.01.2016
  • Laďák

Nejdřív patřil dvouvál-SVčku teď upraven a darován CBF 250 :-). PRVNÍ DOJMY - Je to strašnej randál :-DD Honďa zní prej jako velká motorka a pak projede taková malá včelička...(aspoň je slyšet pořádný burácení). :-P

Vloženo: 26.06.2015
    Uskutečněno: 25.06.2015
  • Rychlé pruhy

Honda dostala proužky na nádrž a určitě je originální CBF (s) . Byla to zatracená fuška (naměřit, nastříhat, nalepit). Folie na reklamní polepy za 40 Kč a i když jsme na to byli dva, trvalo nám to celé odpoledne. :-D Á

Vloženo: 24.06.2015
    Uskutečněno: 29.05.2015