renocar_unor

Piaggio MP3 500 LT (2015)

Vlastník pro.fik
Vloženo 29.3.2015
Aktualizováno 29.3.2015

Nádherný,bezpečný a rychlý stroj který vás nenechá nikde stát...

Motorka koupena od harnessbiker (Praha 10-Uhříněves)

První dojmy - No jelikož jsem již vlastnil předchozí model tak první dojem byl opět famozní

Motorku bych doporučil pro - Tento stroj doporučím každemu kdo chce cestovat a nemá řidičák na motorku,tento skutr můžete řidit s Bčkem,na auto.

Tento stroj jsem si vybral hlavně kvůli bezpečnosti.Jak jsem již psal,před 2 roky jsem si koupil novou Mptrojku a sloužila vynikajícně po celou dobu.Byl jsem nani v Lucembursku,v Chorvatsku,v Německu,Rakousku a zajisté že nejvíc u nás a stačil jsem za rok a pul najet 36.000km .
No a ted nadešel čas zase koupit novou a tak jsem do toho šel.Když to ted rtrochu porovnám,tak na předchozím modelu bylo lepší sedlo pro řidiče,daleko měkčí než u nového modelu,za to spolujezdec se má ted až nad míru dobře.Zde je zase sedlo lepší na novém modelu pro něj.Jinak zajisté že byl změněn design takže ted na pohled vypadá sportovněji.Na tomto skutru můžete opravdu cestovat ne jenom po vlastech Českých, ale i do zahraničí. Dokonce i v terenu se neztratíte a průjezd polňačkou nenechá nikoho na pochybách že tehle stroj to umí i v malém terenu.
Uložný prostor je na MP3 opravdu ohromný,takže máte dostatek místa pod sedlem kam dáte dvě integrálky jako nic.

Jarous65
Jarous65 napsal 12.03.17 v 13:51 4b.

mikni
mikni napsal 20.11.15 v 16:02 10b.

Jak stárnu,tak se mi to líbí víc a víc,zvažuju to vyměnit za tu mojí

amaize
amaize napsal 01.05.15 v 18:16 10b.

máš to hezký po tom fejzliftu

pro.fik
pro.fik napsal 04.04.15 v 01:07

No klasicky,vyvrtal jsem diry do plastu a přišrouboval...nic na tom neni...kabel hodil na baterku takže když zapnu kliček zapnu navigaci...

SiXiT
SiXiT napsal 03.04.15 v 15:43

Mám úplně stejný stroj a nadšení. Jak tam máš prosím přidělenou tu navigaci, aktuálně řeším "jak na to" Díky