Honda CB 600F Hornet custom (2002)

Vlastník Martin1671
Vloženo 26.3.2015
Aktualizováno 26.3.2015

Sice starší model, ale s nadčasovým designem. Zakoupen s pár kosmetickými vadami, ale jinak v pořádku.

Honda CBR 600RR: doporučení od kamaráda, že se mám naučit na naháči (ovladatelnost)
Yamaha YZF-R6R: doporučení od kamaráda, že se mám naučit na naháči (ovladatelnost)
Honda CBR 600F: doporučení od kamaráda, že se mám naučit na naháči (ovladatelnost)

První dojmy - Zprvu trochu respekt, jelikož jsem do té doby nejezdil motorku, která by byla takhle velká a těžká. Díky příjemnému pozezu a sedlu umístěnému celkem nízko ze mě strach opadl poměrně rychle a po prvních zatáčkách, kdy motorka zatáčela prakticky za mě jsem měl jasno, že si jí vezu domů.

Motorku bych doporučil pro - Tuhle mašinu bych doporučil všem kteří přestupují z malé motorky do světa těch velkých. Je fakt hezky ovladatelná a díky absenci kapoty jsou aerodinamické vlastnosti skoro nulové stejně jako šance schování se jezdce před proudem obtékajícího vzduchu, což mi osobně přijde jako užitečný prvek před zbytečně rychlou jízdou nás začátečníků.

Doplňky na motorce - Po předchozím majiteli má motorka led blinkry a neoriginální zrcátka.

Na doporučení, že mám zkusit Horneta, jsem projel inzeráty a dostal tip na klučinu poblíž bydliště, který se ho chystal prodat. Při zkušební jízdě mi mašina přirostla k srdci. Hezký průběh motoru, ochota točit zatáčky bez větších problémů a příjemný podvozek, který není ani moc tvrdý ani moc měký, prostě tak akorát na naše silnice. Zatím mám za sebou pár jízd na gumách, které po předchozím majiteli jsou vhodné akorát k výměně, takže se těším na nové, ale i tak se mi zatím motorka hodně líbí.