BMW F 800 S (2006)

Vlastník stenlej
Vloženo 24.3.2015
Aktualizováno 21.2.2016

Nádherná motorka, v červené jakoby nezestárla ani o rok. Když vedle ní stojíte, prostě z ní nemůžete spustit oči. Letmák vzadu s řemenem s takovým zpracováním, na které by mohly být hrdé motorky o dvě třídy výš. Tady si nechal někdo záležet.

BMW F 800 ST: vzal bych ji, je to krasavec, ale chtěl jsem s ABS a buď ho neměly, nebo zase moc najetých km
BMW F 800 R: na esku míň fouká :-)

První dojmy - "Nebudu se s ní nudit :-)))" ... po ZZR, ze které jsem na ni přesednul je to možná trochu překvapivé tvrzení, ale je naprosto spontánní (sesednul jsem z ní před půlhoďkou). Lehká, obratná, rychlá o trošku víc než "akorát" a cítíte na ní všechno tak bezprostředně, že to je opojný. A ta ergoomie!!! - no jako u všech BMW bez vady. Tady sportovní, ale tak, že je to hrozně příjemný.

Doplňky na motorce - Laďák - to je u tohoto motoru občanská povinnost

Protože je červená, krásná, ve velmi dobrém stavu a měl jsem dříve F800R, která byla vynikající. Víc napíšu až něco najezdím.

Dnes 19.8. jsem si ji dovezl domů s namontovanými kapotami od Pyramidu. Dovozce mi je dal k motorce, že ji koupil i s nimi. Chtěl jsem je prodat, ale níkdo jste se neozval ... DÍKY ZA TO , nechal jsem je namontoval a BOMBA!. eSko s nima povýšilo na jinou úroveň, vypadá moc dobře a Fotku přikládám!

Jinak zkušenosti po cca 3 000 km - SUPER. Nikdy jsem nebyl tak spokojený s motorkou. Nejúžasnější na ní je super nízká váha, těžiště dole, štítek, který nechá foukat tak akorát, aby člověk věděl, že jede na mašině a neuvěřitelná obratnost, Výkonu přesně tak akorát na okresky a ten bordel zvuk z Leo Vince ... no prostě paráda. Po večerech koukám na netu i po jiných motorkách, ale pokaždé když se svezu, říkám si že prostě nemám důvod měnit!!!

Petta
Petta napsal 21.08.15 v 13:19 10b.

S těma kapotama!

ingott
ingott napsal 31.03.15 v 15:15

Dělal jsem na ní autoškolu. Dobrej stroj - gratuluji

istonbike
istonbike napsal 24.03.15 v 19:49 10b.

Boží vrtule ,tahle Brambora mě nikdy nenechá v klidu přijmi 10b s přáním super kilometrů za jejími hefty