Honda VTR 1000 SP1 (2000)

Vlastník Ferda007
Vloženo 24.3.2015
Aktualizováno 17.7.2016

V2, litr 100kw kdysi top od Hondy a nevim jestli kdy udelali neco lepsiho ale to je na zvazeni a hodne lidi semnou nebude souhlasit

První dojmy - Skvela skvela skvela, tahne, jede jak... proste nadseny od zacatku. Chce opravdu s citem a laskou zachazeni :) uvidime do budoucna co dal jestli mi zustane a nebo jestli vymenim ale urcite u me chvili pobude

Motorku bych doporučil pro - motorku bych rozhodne nedoporucil zacatecnikum a psychopatum, je to proste kus stareho poctiveho zeleza se kterym se musi umet i kdyz mam nejaky ten tisic nalitano tak jsem si nani chvilku zvykal opravdu je to neco jineho oproti 4valci ale ted bych uz zpet do 4valce nesel ale to je kazdeho nazor a volba kazdemu muze sedet neco jineho. pro me je to srdcovka a mam ji moc rad, ikdyz neodpusti nic

Mam ji vybranou uz chvili, vzdycky jsem chtel vyzkouset V-twin uz jen kvuli zvuku a ti co maji Vecko tak ho vzdycky chvalili. No a volba byla jednoducha jelikoz Honda dela to nejlepsi takze Vecko od Hondy tzn SP-1 SP-2 a jelikoz penizky rozhodly tak mam sp-1. casem tady napisu vic zatim se seznamujeme a chce to par dodelavek takze urcite neco pripisu.

...tak po roce muzu jen dodat ze jsem s ni stale spokojeny, jede uplne nadherne, zvuk je bezkonkurencni a jak je videt plasty z ciny atp z ni udelaly zase mladou a krasnou damu.
Co muzu jen a jen vychvalit tak je krasne ovladatelna i na svuj vek.
Asi ji chybi nejaky ten konik oproti modernejsim strojum ale ja mam rad starsi motorky bez tech "asistentu" atp. proste poctivy kus zeleza co jede a neodpusti ti nic.
..takze za me zatim nejlepsi motorka
K ovladatelnosti muzu jeste rict ze neni problem s ni manevrovat temer v nulove rychlosti, spotrebu tu resit nebudu to prece neni u motorky dulezite ale pro ty co to resi tak jezdim kolem desti litru ale na delsi trase se da jet i pod osm cca 160km/h po dalnici
Gumy klasika je to litr a to zere vsechno takze max kol 3500 km a je sjeta jako x11

Petta
Petta napsal 15.02.16 v 09:30 10b.

Pěkná, chválím uvedení do původního vzhledu..

Ferda007
Ferda007 napsal 14.02.16 v 14:20

Bude v barvach west, cekam na plasty diky

smartin1
smartin1 napsal 13.02.16 v 12:28 10b.

Paráda 10sítka za V2 Zasloužila by si hodit do origo stavu

Ferda007
Ferda007 napsal 13.04.15 v 14:00

..ja jsem to myslel nadnesene samozrejme protoze jsem velky fanda znacky Honda. A sportovni V udelali co vim jen tohle jako konkurenci ducati atd... tak proto jsem napsal to nejlepsi od Hondy.. jinak at si samozrejme kazdy jezdi na cem chce.
A myslel jsem ze Honda dela ty nejlepsi motorky celkove :) :) :)

BigF
BigF napsal 12.04.15 v 12:45

Prima, že zkoušíš Véčko. Ale s tím, že Honda dělá to nejlepší je to trochu nadnesené a nadceněné. Nevím co přesně tím myslíš. Jestli jako všecko obecně včetně aut nebo jenom "V" motorky. Jestli se to týká motorů "V", tak se podívej co umí Aprilia, Ducati, Yamaha a další a další.
Nicméně VTR je kultovní stroj, který jsem kdysi chtěl, ale nedovolil bych si tvrdit, že je nejlepší.