Yuki Vista 125 (2004)

Vlastník Kubyk
Vloženo 15.7.2006
Aktualizováno 20.3.2007

Na Kymkodzingu jak se v parte rikalo tehle moji byvale motorce sem najel od pulky letnich prazdnin do podzimu necelych 10 tisic. S motorkou sem projel celou Moravu a podival se i na tyden na Slovensko. Nez sem si ji koupil precetl sem o ni hodne recenzi

Zkušenosti: Potrvrdilo se mi to co sem mnohokrat cetl....na motorce bylo par zavad ktere se ovsem daly vyresit ihned kdekoliv.Par jich tu musim vyjmenovat:) zacal mi cinkat vyfuk (mozna potom co sem s nim chytal v kazde druhe zatcce) ale jen se sundaly a v par bodech navrtaly a zase svarily a bylo vse ok, na slovensku se mi za jizdy uklepaly sroubky ze spnaci skrinky takze sem se nestacil divit kdyz sem najdnou zjistil ze klicek neni tam kde ma byt ale 10 cm nad zemi:D,pri navratu ze slovenksa v desti ktery ohrozval provoz i plechovkaru a ja bych v nem uz nikdyn ejl mi prestaly sviti svetla motorka byla v chodi ale proste totalni tma vsude na cele motorce (nastesti me kluci vzali mezi sebe a dojel sem) po vyschnuti a vymene pojistek bylo zase vse ok) ale tavada u ktere sem se musel smat i ja ... na SVK se mi uklpal padovy ram beztoho aniz bych spadl:D proste neco zacalo cinkat a v uchytu k ramu se oddelil od zbytku ramu....o5 se vse svarilo :) na yukine bylo par takovyhle vecicek ale motoricky me motorka nikdy nezklamala a to je pro me hlavni kdyz se nekam jelo a kluci brali naradi me stacily 3 baleni sekundaku a izolepy;)

Cesty: Buchlaky, ECCE, Slovensko atd atd

Boža
Boža napsal 18.03.08 v 17:41

velmi pěkná za 10

Vamp
Vamp napsal 11.10.07 v 18:09

Cau Kubyk,v komentari od Jirky jsem se docetl ohledne vyfuku na Yuki Vista 125,ze si vytahnul prepazky?Mohl by jsi mi prosimte poradit,jakym zpusobem si je vytahnul?Mam Vistu a bohuzel se mi pri jizde uvolnily prepazky a obcas,kdyz najedu na neco hrbolateho,tak to ve vyfuku cinka a tak bych chtel poradit jak se toho muzu zbavit,kdyz je cely vyfuk jeden dil.Pred moc diky za radu.

smazany32981
smazany32981 napsal 05.05.07 v 23:52

na týhle motorce sem dělal autoškolu,vypadá fakt nádherně,ale po tom co sem na ní najezdil,bych do ní nešel

hroch-hroch
hroch-hroch napsal 24.11.06 v 19:14

Tak řekl bych že 125 honda nsr neni cestvní motorka. Nikdy nevíš co se může posrat ...a těch 120 sem nemyslel z žádný frajeřiny..to sem myslel že kolik sem zatim jel..jinak moto máš pěkný..

smazany30654
smazany30654 napsal 20.08.06 v 12:44

ja mam taky yukinu a tem co se neliby a nebo si na ni stezujou dovi jestli maj vubec neco..takze nestezujte a navic tale juki co tu ma kubik je nejhesci ja ji nemoch sehnat ale us mam cervenou..