Honda CBF 600S (2008)

Vlastník tompo1
Vloženo 21.3.2015
Aktualizováno 22.3.2015

Tak takhle to začalo: Krasavec v šedé metalíze jménem Vincenzo se spostou doplňků - neboli můj mazlík

Honda VFR 800: Za cenu, kterou jsem byl ochotem dát (cca. 60.000,- Kč) byl malý výběr a nejasné km a natož stav
Honda CBR 1100XX Blackbird: Od kamaráda motorkáře jsem ji měl zakázanou

První dojmy - Zatím první dojmy jsou super. Zakoupil jsem ji v lednu takže jsem toho zatím moc nenajel. Vrátil jsem se do jedné stopy po 10 letech. CBF je poslušná motorka, která si toho nechá docela dost líbit, případné chyby pilota dokáže eliminovat.

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro začínající jezdce, kteří již na něčem dříve jezdili.

Doplňky na motorce - spousta, od minulého majitele: 2x originální boční kufry, originální topcase, padací špunty, vyhřívání heftů Oxford, deflektory řídítek. Ode mě dostal Vinčenzo: ukazatel zařazené rychlosti Gipro DS, hlavní stojan, zásuvku na 12V

Po deseti lech návratu do jedné stopy jsem chtěl dobře ovladatelný stroj.
Při mé výšce 190 cm je posaz pohodlý. Mé CBF je včetně originálních kufrů takže ideální na delší cesty - již se nemůžu dočkat

Klose
Klose napsal 16.05.16 v 07:34 10b.

galejnik
galejnik napsal 11.04.15 v 07:28

Krásný kousek. Ty kufry a deflektory Ti budou skvěle sloužit. Hodně štěstí na silnici

Kufr
Kufr napsal 22.03.15 v 16:51

Ať ti to vrčí a frčí Blacbirda až něco najezdíš Hodně km bez nehod.. 10b pro tebe