renocar_unor

TM 125 Enduro (2015)

Vlastník hynee
Vloženo 20.3.2015
Aktualizováno 25.10.2015

Naprosto dokonalá motorka. Skvělý podvozek. Ve vysokých otáčkách má motor parádní zátah.

Motorka koupena od TM-Moto

KTM EXC 125: důvod neuveden
Husqvarna TE 125: důvod neuveden
Husaberg TE 125: důvod neuveden
Gas Gas EC 125: důvod neuveden

První dojmy - Jelikož jsem na ní přešel z pitbiku, tak to byl docela skok, musel jsem si na ní zvykat, ale po takových 4-5 mth jsem se s ní docela sžil. Ze začátku jsem se hodně bál výkonu, ale brzo jsem si zvyknul. Každopádně hned při první projížďce jsem cítil že je to úžasnej a propracovanej stroj.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro závoďáky, co chtěj dravou, výkonnou a vyladěnou dvácu.

Doplňky na motorce - Blástry, výztuhy chladičů, měřič mth, tabulka místo světla.

Vybral jsem si jí protože jsem na TMky četl hodně chvály a oficiální servis mám kus od domu v Jablonci nad Jizerou. Potom jsem se dostal i do týmu kde jsou TMkáři, takže se servisem a zkušenostma žádnej problém.

Jelikož s ní mám zatím najetých jen 6 mth, tak moc zkušeností ještě nemám.
Ale můžu říct, že má výborně vyladěnej podvozek, extrémní zátah ve vysokejch otáčkách a hodně, opravdu hodně dobrý brzdy - protože má větší kotouče než konkurence.
Řídítka mam uchycený v silentblocích a nemůžu si stěžovat, vůbec nevybrují.

Na spotřebu radši nekoukám, ale tipnul bych že si vezme cca takový 3-4 litry za hodinu když na ní docela řádím.

Jinak zatím bez poruchy, všechno jede na 100%.

Videjko ze "seznamování", to už na ní mám pár mth najetých:

Tmák
Tmák napsal 24.03.15 v 02:48

Pěkná moc ! .)

EnduroKulda73
EnduroKulda73 napsal 22.03.15 v 06:51 10b.

Tý joo,bomba přesně tuhle za nějaký ten rok chci