TMEC Betka (2006)

Vlastník PjotrK
Vloženo 18.3.2015
Aktualizováno 10.4.2019

Pro mě sympatické přibližovadlo do práce s parádním zvukem a dobrou spotřebou.

Simson S 51 Enduro: důvod neuveden
Simson SR 50: Nakonec mě zaujala Betka a je to 4T

První dojmy - Motorka mě hned sedla, na to že jeto 50 má solidní výkon a první jízda byla super. Co se mi moc nelíbí je řešení hl. stojanu a páky zadní brzdy, do zatáček se musí s citem.

Motorku bych doporučil pro - Je to takový postrk do práce, na nákupy a pro mladé začínající

Doplňky na motorce - Na Betku jsem koupil kufr.

Betka mě zaujala na první pohled. Motorku jsem koupil v září 2014 a mám najeto cca 700 km (k 18.3.2015).
Zkušenosti jsou zatím dobré, jízda je příjemná motor šlape jak hodinky, na silnici I/43 na rovince není problém držet krok s kamionem, ale v kopci je poznat, že je to padesátka. Se svými 110 kily jsem na plnou nádrž ujel 104 km a to jsem ji rozhodně nešetřil . Brzdy jsou dobré, podvozek drží a ovladatelnost je taky dobrá. Poruchy zatím žádné a úložný prostor taky nic moc.
Betka se podle mne hodí nejvíc do města a na silnici, terén bych moc nedoporučoval vzhledem k již zmíněnému stojanu a brzdě.
Krom cesty do kolbenky (cca 20km tam a 20 zpátky) jsem moc cestovat ještě nezkoušel.

PjotrK
PjotrK napsal 19.03.15 v 18:41

Pro milan1963. Díky za bodíky. Nejvíc je z Betky asi unešenej synátor, před slečnama honí machra a ty si z toho rvou rodidla ...

Milan1963
Milan1963 napsal 19.03.15 v 11:44 10b.

Parádní stroj, taky mám v rodině stejnou, přeju pohodové ježdění.