renocar_unor

Yamaha DT 125 R (1998)

Vlastník Kubak1995
Vloženo 17.3.2015
Aktualizováno 1.4.2017

Vloženo: 15.07.2015, Uskutečněno: 13.07.2015, Stav tachometru: 29200 km, Zhlédnuto: 23x

Maturita hotová a práce už přinesla koláče v podobě první výplaty :) A neodpustil bych si kdyby něco nového nedostala i mašinka. Takže jsem si objednal nové zadní brzdové destičky včetně brzdové kapaliny. A v nejbližších dnech dojde i přední galuska. Staré desky měli vážně už na kahánku a jejich výkon byl mizivý. Koupil jsem proto sintrované destičky Brenta. Kapalina je Ferodo Dot 4. Snad to bude brzdit.

• Nová pneumatika

Včera jsem vyměnil destičky a dnes po práci přišla na řadu i výměna přední pneumatiky. Z předchozí zkušenosti jsem zvolil opět Heidenau K 60. Pro moje potřeby je naprosto ideální. Jezdím 90% po asfaltu a tam krásně drží.

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.07.2015
    Uskutečněno: 15.07.2015
  • Nová svíčka a čištění filtru.

Včera jsem měl cestu kolem mototechny. DTčko by mě nemělo rádo kdybych mu něco nepřivezl. Takže jsem mu koupil aspoň novou svíčku, aby nám to v nové sezoně krásně zapalovalo. Nešetřil jsem a koupil svíčku od NGK typ BR9E

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 14.05.2015
  • Píchnuté kolo/ kontrola a odmaštění brzd

V pátek 8. května jsem se s přáteli zúčastnil svěcení motorek v obci Zdislava na Liberecku. A i přes požehnání se mi cestou domů nevyhnulo píchnuté přední kolo. Měl jsem štěstí že to bylo necelý kilometr od domu, takže j

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.05.2015