Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník Kudrys
Vloženo 16.3.2015
Aktualizováno 18.4.2018

Spolehlivé cestovní moto s atraktivním vzhledem a spolehlivostí

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden

První dojmy - Po první jízdě jsem byl nadšený. Silná motorka s velmi pohodlným sedlem. I se svou váhou přes 200 kilo je velmi lehce ovladatelná. Prostě hned při první jízdě jsem si myslel, že motorku znám. Ikdyž byl leden a trochu zima na zkušebku, tak jsem si ji opravdu užil.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro začínající i pokročilé motorkáře, kteří si chtějí jízdu užít a občas i zablbnout

Doplňky na motorce - Padací rám okolo motoru

ZetEro jsem si vybral, z několika důvodů. Chtěl jsem takovou motorku, abych na ní vydržel sedět i déle než jen hodinu, takže žádnýho sportovního svalovce. Taky jsem chtěl už vetší bike, takže obsah minimálně 600 cm. Když jsem viděl, že stejné motory se v podstatě dávaly do Zephyrů, tak mi bylo jasné, že tyhle motory jsou držáky. Ještě aby ne, když na 750 kubíků spadá výkon 56kW, myslím, že to značí, že to není motor na výkon.

Zatím mám za sebou něco přes 100 km, takže ještě nemůžu pořádně posoudit vlastnosti, ale vím jístě že je nádherně ovladatelná, krásně jde za tělem. Výkon je lineární od dvou tisíc až skoro k deseti. Spojkou krásně nalézám všech pět stupňů. Velká zrcádka, která se dají sklopit i s celým tykadlem

Zatím jediným záporem je drnčení plastu někde v přední masce, ale to zjistím a jen to vypodložím nebo dotáhnu.

Je to motorka vyloženě na silnici a klidně na ní pojedu na delší cestu.

holtík
holtík napsal 17.03.15 v 16:32 10b.

Nalítal jsem na zr7 61000km a to jen při základní údržbě. Správná volba a jasná deset.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 16.03.15 v 20:49 10b.

Pěkná,tak za desítku

464646
464646 napsal 16.03.15 v 19:37

Co o ní říct,měl jsem tu samou,dokonce i barvu.Zažil jsem s ní jedny z nejlepších let.Odvozila mě po celém Řecku a ne jen tam, je to vděčná motka.Nikdy na ní nezapomenu,ještě ted mě mrazí.Přeji hodně pohodových km .Tak at se kola kroutí dál.10b.