Suzuki GS 500E (1992)

Vlastník Behysek
Vloženo 15.3.2015
Aktualizováno 30.9.2016

Vloženo: 27.05.2016, Uskutečněno: 27.05.2016, Stav tachometru: 84393 km, Zhlédnuto: 20x

Tak hotovo. Všechny díly dorazily, takže vyčistit víko, vyčistit stator, a složit. Při té příležitosti jsem vyměnil konektor z altíku, takže je nový. Všechno byly starší díly, víko v černém matu. Děkuji uživateli Ceres za poskytnutí dílů. Těsnění jsem si vyklepal a dal tam i (bijte mě!) červený silikon. Nic neteče, takže v pořádku. Motorka zase dobíjí, na volnoběh dává 14,5 a pod plynem 13,8, což sice není uplně tak, jak by to dle všeho mělo být, ale funguje to. Najeto pár kilometrů a další štací budou ventily, na ty se ale mrkne servis.

• A zase rotor... část 3. kompletační

Rotor nasazen, stator i s víkem druhého motoru očištěno. Těsnění vyklepáno, všechno nachystáno. Nasazeno, zašroubováno, nic jsme nestrhli, vyměnili konektor od altíku. Olej, filtr nový. Noo... Uf, uf, uf. Baterka v pohod

Vloženo: 13.04.2017
    Uskutečněno: 13.04.2017
  • A zase rotor... část 2. drbací

Drbu se s tím jako osel, abych zjistil, že má chudá garáž nemá nic, čím bych sundal rotor. Ani jeden. Nakonec jsem psal zak1novi, který to taky dělal. Ten mi poslal šroub a čep, kterým by to mělo jít dolů. Samozřejmě, ne

Vloženo: 04.04.2017
    Uskutečněno: 04.04.2017
  • A zase rotor... část 1. poznávací

Je mi líto, ale musím přidat další postřehy. Si tak jedu, natankuju, všechno v pohodě, žádné propady ve výkonu. Když chci nastartovat, motor chytne a mlátí v něm... Takže hurá odtah. Tímto chci zároveň poděkovat pánu z B

Vloženo: 17.12.2016
    Uskutečněno: 17.12.2016