Suzuki GS 500E (1992)

Vlastník Behysek
Vloženo 15.3.2015
Aktualizováno 30.9.2016

Vloženo: 01.11.2015, Uskutečněno: 28.08.2015, Zhlédnuto: 12x

Ke konci léta začalo být nemožné na motorce jezdit, točila málo, zdechala, nebo naopak točila moc, bez sytiče nejela, ztrácela výkon. Říkal sem si, že bylo dost hraní si doma na koleni a hodil sem to do servisu. Tam to bylo skoro tři týdny, údajně seřízené tak, aby to nezdechalo a nežralo tolik, protože i spotřeba šla nahoru. Staré karbece mi bylo jasné, že nebudou uplně super, že to bude vždycky na úkor něčeho, ale že s tím nedojedu ani domů, protože to začne točit 12 tisíc a dolů to nejde ani za prase sem netušil. Trochu mě to naštvalo, oprava stála 500 kč, když sem ji tam dával, říkal sem, že mám 10 tisíc vyhrazených na opravu této motorky a dokud nedosáhnou stropu, můžou to klidně zgenerálkovat. Po 14 dnech mi volali, že jim to zavazí, že chcou abych si to odvezl. Takže sem byl řádně nasraný a víckrát jim tam motorku nezavezu.

Nakonec sem si objednal karburátory z bazaru, sám vyměnil, sešteloval a konečně skončily problémy s výkonem, se spotřebou se tekoucími plovákovými komorami a konečně! Konečně ty karbece nejsou zbastlené.

• A zase rotor... část 3. kompletační

Rotor nasazen, stator i s víkem druhého motoru očištěno. Těsnění vyklepáno, všechno nachystáno. Nasazeno, zašroubováno, nic jsme nestrhli, vyměnili konektor od altíku. Olej, filtr nový. Noo... Uf, uf, uf. Baterka v pohod

Vloženo: 13.04.2017
    Uskutečněno: 13.04.2017
  • A zase rotor... část 2. drbací

Drbu se s tím jako osel, abych zjistil, že má chudá garáž nemá nic, čím bych sundal rotor. Ani jeden. Nakonec jsem psal zak1novi, který to taky dělal. Ten mi poslal šroub a čep, kterým by to mělo jít dolů. Samozřejmě, ne

Vloženo: 04.04.2017
    Uskutečněno: 04.04.2017
  • A zase rotor... část 1. poznávací

Je mi líto, ale musím přidat další postřehy. Si tak jedu, natankuju, všechno v pohodě, žádné propady ve výkonu. Když chci nastartovat, motor chytne a mlátí v něm... Takže hurá odtah. Tímto chci zároveň poděkovat pánu z B

Vloženo: 17.12.2016
    Uskutečněno: 17.12.2016