Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2014)

Vlastník poletucha
Vloženo 12.3.2015
Aktualizováno 22.7.2022

Krásná, nevšední, velká. Jak jsem ji uviděl, bylo rozhodnuto. Oproti mojí Tenerce o hodně těžší, tak doufám, že se spolu shodneme .

Motorka koupena od FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice - Určitě spokojenost, žádný "mazání medu okolo huby", ale férový jednání a pohoda.

První dojmy - Přivezli ji včera a dojem mám zatím jen z objíždění dvora. Přivezli ji k večeru a další den už jako na potvoru zase pršelo a občas spadla i vločková sněžka. Ale na tý mokrý trávě mi hned došlo, že pro pomalou jízdu v terénu to bude jen s opatrností :-)

Motorku bych doporučil pro - Snad i pro mně

Doplňky na motorce - Kufry Trax v barvách MG, blastery, teplý hefty, ukazatel zařazenýho kvaltu, centrální stojan, padáky, přídavný světla, zásuvka 12 V

Velký cestovní enduro, který nepotkám všude, který se mi fakt líbí a majitelé s kterýma sem mluvil si ho nemůžou vynachválit. I když je mi jasný, že 100% dokonalý nebude, srdcovka by to bejt mohla. Uvidíme .

Až něco víc najedu, tak zkušenosti napíšu. Zatím se budeme opatrně sbližovat.

Je jasný, že opravdovej terén určitě nebude její doména. Lehkej terén jen opatrně a silnice bude to pravý ořechový.

O cestovatelskejch schopnostech nemůže bejt pochyb. Notabene s 33 litrovou nádrží

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 05.12.16 v 07:51 10b.

Pěkná motka

BoBo1
BoBo1 napsal 26.02.16 v 15:36 10b.

Parádní Italka a supr výbava.

jtr
jtr napsal 09.11.15 v 22:17 10b.

Fakt dobry, je to opravdu "svoje" motorka - ale na sotolinu asi nebude.

pietrozzi
pietrozzi napsal 26.05.15 v 12:53 10b.

Zapomněl jsem oznámkovat, dávám 10

pietrozzi
pietrozzi napsal 26.05.15 v 12:52

Ale jo, bude to srdcovka, né že né