BMW F 650 ST (1997)

Vlastník Valoss
Vloženo 10.3.2015
Aktualizováno 10.3.2015

Zatím pro mě perfektní moto, mohla by být více do terénu, což se může změnit jak nahodím drápy :)

BMW F 650: větší posed
BMW F 650 GS: vyšší cena
BMW F 650 GS Dakar: vyšší cena

První dojmy - První dojmy suprové, moto táhne od středních otáček a krásně se vytáčí, nižší točky to nemá ráda a dá vám o tom patřičně vědět cukáním, takže s řadičkou si budete celkem často hrát.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro motorkáře menšího vzrůstu, kteří chcou jezdit cesta terén v poměru 80/20. Přitom mít pohodlí z měkého sedla a dost místa pro spolujezdce, při dobrém výkonu, skvělé spotřeby, a kvalitního motoru.

Doplňky na motorce - kufry, padáky na řidítkách

Zatím nemám moc zkušeností, mám moto jen chvíli. Vyměnil jsem ji za enduro Yamahu 125 DT , se kterým jsem lítal spíš v terénu. Teď to vidím na častější cesty 80% a terén tak 20%. Chtěl bych s motkou někde vyjet popř. k moři ale chci nejprv najezdit nějaký ten tisíc km v okolí abych si na ni zvykl. Hlavní problém mi dělá vyšší váha motorky než měla moje předchozí motorka. Jinak se mi s ní jezdí skvěle. Spotřebu držím kolem 5l/100km. Žádné problémy jsem s ní zatím neměl, jen jsem ji dával na klasickou pozimní generálku do servisu :) Časem bych chtěl přestoupit na její vyladěnější verzi Dakar a nebo GS.

3neczak
3neczak napsal 12.08.15 v 16:16 10b.

Moc hezká. Hodně v klidu najetých kilometrů. Samozřejmě 10 bodů.

MIke1994
MIke1994 napsal 03.08.15 v 20:02 10b.

skvělý stoj přeji hodně ujetých kilometrů :)

Pavel1971
Pavel1971 napsal 08.04.15 v 20:50 10b.

Zdravim , myslím , že to byla dobrá volba. Moto je naprosto v klidu je celkem jednoduchá na údržbu a oprav moc nebude.
Tak ti přeju ať ti dělá radost