Moto Guzzi Griso 1100 (2007)

Vlastník Melich76
Vloženo 10.3.2015
Aktualizováno 12.1.2018

Tak jsem si zase pořídil "nový" odstrkovadlo. Pro někoho možná krok z5 pro mě posun jiným směrem.

První dojmy - První dojmy byly rozpačité. Stejně to mám po každý, když sednu, nebo vlezu do něčeho nového. Každopádně jen co jsem slezl, tak jsem se smál jako debil a to mi vydrželo po zbytek dne.

Zkušenosti? To se musí zažít. Jede to, brzdí to, troubí to, zatáčí to. Má to stranový efekt při přidání plynu a naopak při zavření to silně brzdí motorem. Vejdeme se na to dva dospělý normální postavy a dokáže to s námi utíkat i dvě kila. Úložný prostor přesně na lékárničku a sadu inbusů. Ale je to přece naháč. Když se svlečeš, tak už taky nemáš kapsy a zůstává jen jedna možnost si něco malýho někam strčit. Tak si sakra nestěžuj.

Clint
Clint napsal 14.07.16 v 20:31 10b.

Mě se líbí. Lidi se otáčí za každou motorkou, to nebude jen Grisákem a HDčkem Ale jo, mě se naháči líbí a tohle je takové jiné, neokoukané

stráťa
stráťa napsal 13.10.15 v 19:57 10b.

Když sečtu body pro krásnou motorku a body pro šílenou dvoučlenou posádku - nikdo normální nemůže jezdit na grisu ve dvou, tak mě ta desítka přijde málo. Ale víc tu nejde takže 10.

Tentum
Tentum napsal 23.09.15 v 10:16 10b.

Každopádně dobrá volba, jen by mě zajímalo, jak jsi si poradil s tou lékárničkou??? Mě se prostě pod to sedlo nepodařila lékárnička dát...tak ji vozím v takové sedlové brašně. Ale pozor, dbal jsem na estetiku Jinak jsem navštívil cca před měsícem zastoupení Guzzi - Moto Ulrich, dělala se synchro klapek, no a co mě překvapilo, že Guzzi dále vyvíjí palivovou mapu. Tak jsem si nechal aktualizovat řídící jednotku. Změnu jsem nepoznal, takhle, nejel jsem nějak dlouhý trip. Takže je možné, že se to projeví na spotřebě Ale prvotní pocit, nic se nezměnilo. Forza Guzzi !!!

alterego
alterego napsal 07.05.15 v 18:19 10b.

taky ses mohl kamaráde trochu rozepsat pro všechny z nás co tuhle motorku neznáme ale líbí se nám...

mvk73
mvk73 napsal 20.03.15 v 20:45

Toto je pre mna jeden z najkrajsich nahacov. Ma velke srdce a to doslova. Je dokonala vo svojej nedokonalosti. Bravo!